Paryski tydzień mody pod hasłem "haute couture" to jeden z tych najbardziej obleganych i uwielbianych - wszystko dlatego, że skupia się na luksusowym wysokim krawiectwie, pozwalającym pokazać prawdziwe możliwości i umiejętności projektantów (miliony kryształków, pióra, kaskady falban, warstwy tiulu, ręczne szycie i najbardziej szlachetne materiały to standard podczas haute couture fashion week). Nie inaczej było tym razem: domy mody stanęły na wysokości zadania i pokazywały przez te kilka dni suknie, które powodowały przyspieszone bicie serca. Widzieliście już niesamowitą kreację ślubną, w której po wybiegu Givenchy szła Kaia Gerber, niewiarygodne projekty Iris van Herpen przypominające malarstwo albo awangardowe suknie Jeana Paula Gaultiera? Jeśli nie, oglądajcie je uważnie - już niedługo będą widoczne na czerwonym dywanie. 

Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii. Przygotowaliśmy dla Was przegląd ponad siedemdziesięciu zachwycających sukienek, które na miejscu gwiazd zamówiłybyśmy jeszcze w trakcie trwania pokazu. Jak myślicie, którą z nich wybierze Lady Gaga, a na jaką postawi Lucy Boynton?

10 najlepszych stylizacji street fashion z tygodnia mody haute couture wiosna-lato 2020. Możecie je z łatwością odtworzyć>>