Gwiazdy na Academy Museum Gala 2022: stylizacje

Na wydarzenie The Academy Museum of Motion Pictures, które otworzyło się w zeszłym roku, przybyły największe gwiazdy. Aktorzy i aktorki, modelki, celebrytki oraz internetowe sławy świętowały (nową) coroczną galę w świecie showbiznesu, która szybko stała się najważniejszą jesienną imprezą w Hollywood. Z tej okazji największe nazwiska zaprezentowały kreacje godne Oscarów, Met Gali czy nawet fashion weeków.

Olivia Wilde olśniła wszystkich prześwitującą, srebrną kreacją, w której widać było jej sutki>>

Kto zwrócił swoją uwagę? Na pewno Hailey Bieber w brązowej drapowanej maxi Saint Laurent z kolekcji wiosna-lato 2023, Olivia Wilde w prześwitującej glitter dress Alexandre Vauthier Couture wiosna-lato 2022, Selena Gomez w czarnym garniturze Giorgio Armani, Amal Clooney w zielonej kreacji Del Core resort 2023, Julia Roberts w czarnej maxi z białą koszulą Thom Browne, Lily Colins w kwiecisto-koronkowym duecie top i spódnica Dior jesień-zima 2022 czy Kaia Gerber w Alaia wiosna-lato 2023 i Alexa Demie w mrocznym posągowym projekcie Balenciaga.

Więcej stylizacji gwiazd, które pojawiły się na czerwonym dywanie Academy Museum Gala 2022, obejrzycie w naszej galerii.

Hailey Bieber w zmysłowej sukience francuskiej luksusowej marki. Modelka przyćmiła wszystkich na Academy Museum Gala 2022>>

Hailey Bieber i Selena Gomez na wspólnym zdjęciu! Czy to koniec plotek o rywalizacji i wzajemnej niechęci?>>