Już za chwilę ruszy Szaleństwo Zakupów - największa akcja rabatowa online. Zakupy z rabatami będziecie mogli zrobić w najbliższy piątek oraz sobotę (27 i 28 marca). Kody rabatowe znajdziecie na stronie: www.szalenstwozakupow.pl/kody-rabatowe

Wśród marek, które biorą udział w akcji znalazły się m.in. H&M, Born2Be, Showroom, NAOKO oraz Top Secret. Co kupić z rabatem? Wybrałyśmy najpiękniejsze sukienki  z nowych kolekcji, których noszenia nie możemy się już doczekać. 

Sukienka midi Supernova NAOKO

Delikatne falbanki i wzór w drobne gwiazdki nadają Supernovej świeżego, dziewczęcego charakteru. Jak nosić ją wiosną? Z czarnymi, wysokimi kowbojkami i minimalistycznymi torebkami. Sukienkę marki NAOKO kupicie na stronie Showroom.pl. 

Sukienka Mini Limoncello Ania Kuczyńska

Mała czarna na wiosnę? Pod warunkiem, że od Ani Kuczyńskiej. Kolekcja z której pochodzi sukienka Limoncello inspirowana jest "miłością i dobrym nastrojem, kolorem słońca i rosnących na południu Włoch soczystych cytryn". Zwróćcie uwagę na genialny, luźny krój i bufiaste rękawy w stylu - na pierwszy rzut oka widać, że muzami kolekcji były Claudia Cardinale, Jackie Kennedy i Tomasi di Lampedusa. Sukienka dostępna jest na stronie Showroom.pl.

Sukienka Liva Cat cat Studio

Sukienka o luźnym kroju kimona z kopertowym wiązaniem to prawdziwy klasyk. Wiosną stawiamy na modeli Liva marki Cat Cat Studio, który od jutra kupicie z rabatem na stronie Showroom.pl.

Sukienka z wiązaniem Chrystane BIZUU

W tej sukience BIZUU zgadza się wszystko - piękny, soczysty kolor i delikatny, kwiecisty wzór. Wiązanie pod szyją i marszczone rękawy dodają jej uroczego charakteru. Sukienkę Chrystane kupicie ze zniżką Szaleństwa Zakupów na stronie Showroom.pl. 

Więcej pięknych wiosennych sukienek, które kupicie ze zniżkami Szaleństwa Zakupów znajdziecie w naszej galerii.