Jennifer Lopez zainspirowała nas już do noszenia m.in. Micro frencha, Naked glitter nails, American manicure czy Silver lining manicure - i to tylko w ostatnich kilku miesiącach. Piosenkarka uwielbia bawić się mani i mniej więcej raz na tydzień chwali się nową, modną stylizacją. Co tym razem ma na paznokciach Latynoska? Ten wzór sprawi, że wreszcie poczujecie wiosnę mimo zimowej aury.

Jennifer Lopez lansuje Floral milk bath nails

Na pewno dobrze kojarzycie Milk bath nails - dość świeży trend, który zadebiutował na początku roku. Fanką paznokci w odcieniu mleka z kroplą różu została między innymi Kaia Gerber, która wybrała tę minimalistyczną stylizację na pooscarową imprezę Vanity Fair. Manicurzysta JLo, Tom Bachik, postanowił na bazie Milk bath nails stworzyć coś zupełnie nowego: na płytce w kształcie migdała pokrytej półtransparentnym lakierem w odcieniu baby pink wymalował kolorowe kwiatuszki. Trend zyskał nazwę Floral milk bath nails. Jak wyszło?

 

Choć manicure stworzony przez Toma zachwyca detalami i artystycznym cieniowaniem, nie musisz wspinać się na wyżyny precyzji, aby uzyskać podobny efekt. W wersji minimal możesz po prostu namalować kwiatki w formie kolorowych kropeczek - na przykład takie jak u słynnej influencerki Melanie Graves (@overglowedit)  Zawsze warto skorzystać też z pomocy profesjonalnej manicurzystki.

Jeśli paznokcie w kwiatki na wiosnę to dla ciebie zbyt oczywisty wybór, Floral manicure możesz sparować z innym trendem, np. frenchem, American manicure albo brokatowymi akcentami. Możliwości jest naprawdę wiele. Oto przykłady, które was zainspirują: