Od kilku dni widzowie w USA i Wielkiej Brytanii mogą obejrzeć "Pewnego razu... w Hollywood" w reżyserii Quentina Tarantino (w Polsce film trafi do kin 16 sierpnia). Produkcja zdobywa sporo pozytywnych recenzji i plotkuje się o nominacjach do najważniejszych nagród filmowych. Co ciekawe, w internecie pojawiła się informacja, że dzieło z Bradem Pittem i Leonardo DiCaprio ma szansę pojawić się na platformie Netflix. Jak to możliwe?

Quentin Tarantino ratuje Hollywood. [Recenzja filmu "Pewnego razu... w Hollywood"] >>

"The Crown": Netflix ujawnił datę premiery 3. sezonu serialu! >>

5 premier Netflix, na które czekamy w tym roku >>

Najnowszy film Quentina Tarantino będzie dostępny na Netflix?

Tę informację zdradził Nicholas Hammond, który w "Pewnego razu... w Hollywood" (w org. "Once Upon a Time ... in Hollywood") wcielił się w postać Sama Wanamakera podczas wywiadu dla w podcastu The Mutuals. Film dostępny na Netflix byłby tak naprawdę 4-godzinnym miniserialem. Tarantino musiał wyciąć sporo materiału m.in. rolę Tima Rotha, a rozszerzona wersja reżyserska pozwoliłaby mu pokazać całą historię. Dzieło, które trafiło do kin liczy sobie 2 godziny 45 minut. Coś w tym może być, skoro na Netflix trafiły w tym miesiącu inne sławne filmy amerykańskiego reżysera. Mowa o "Pulp Fiction" i "Wściekłe psy".Na platformie znajdziemy również "Django" oraz "Bękarty wojny". 

Sharon Tate - 10 rzeczy, których nie wiedzieliście o zmarłej gwieździe >>

"Pewnego razu... w Hollywood": o czym jest film z Bradem Pittem i Leonardo DiCaprio?

Amerykanin zainspirował się kultowym westernem z 1968 roku o tytule "Pewnego razu na dzikim Zachodzie", a akcja filmu będzie rozgrywać się w 1969 roku w Los Angeles. Głównymi bohaterami będą Rick Dalton (gwiazda westernu) oraz Cliff Booth, przyjaciel Daltona i kaskader. Za to sąsiadką Ricka jest słynna Sharon Tate, żona Romana Polańskiego. Bohaterowie próbują odnaleźć się w epoce hipisów, tak bardzo różniącej się od starego Hollywood.

"Pewnego razu... w Hollywood": obsada filmu Quentina Tarantino

O boku Margot Robbie, Brada Pitta i Leonardo Dicaprio  w "Once Upon a Time ... in Hollywood" pojawią się również Rafał Zawierucha, Al Pacino, Emile Hirsch, Margaret Qualley, Timothy Olyphant, Julia Butters, Austin Butler, Dakota Fanning, Mike Moh, Bruce Dern, Damian Lewis, Samantha Robinson, Damon Herriman, Lena Dunham, Kurt Russell, a także zmarły kilka miesięcy temu Luke Perry.