W tym roku już po raz czwarty możemy podziwiać limitowany kalendarz Gagamodels. Zobaczymy w nim między innymi modelki z okładek i sesji mody ELLE: Alę Sekułę (nominowaną do ELLE Style Awards 2016) czy rozchwytywaną na świecie Bree. Sprawczynią całego zamieszania jest Katarzyna Sawicka, właścicielka agencji Gagamodels, prywatnie fanka fotografii i mody. Zapytana o najnowszą edycję kalendarza, z pasją opowiada o inspiracjach i marzeniach: „Czasem spotykam się z porównaniem do Kalendarza Pirelli ale mimo iż przyjmuję to jako komplement, nie chciałabym być porównywana do niego. Moim marzeniem jest iść ścieżką jaką wytyczył sobie amerykański magazyn Visionaire. Każda edycja od lat jest czymś wyjątkowym, pod względem nie tylko fotograficznym, ale także, a może przede wszystkim edytorskim. Każde wydanie mnie zaskakuje. I to chciałabym osiągnąć przez lata tworząc ten projektJeśli chodzi o nasz kalendarz, to wszystkie wydania miały swój motyw przewodni. Motywem pierwszego wydania był czarny kombinezon i biżuteria, drugiego portret, a trzeciego biała koszula. W tym roku chciałabym zaprosić Was, wraz z naszymi dziewczynami, do pokoju hotelowego.

Kalendarz wydawany jest ekskluzywnie w sygnowanym nakładzie stu egzemplarzy. Każdorazowo pilnuję by edytorskie wydanie przyciągało wzrokiem nie tylko z powodu zdjęć: doskonały papier, interesujące pudełka i ciekawe rozwiązania. W tym roku pudełko kalendarza jest jednocześnie jego ramą!” Za wspaniałe zdjęcia dziewczyn do najnowszego wydania odpowiada amerykański fotograf Will Vindramini

Dochód ze sprzedaży kalendarza w całości przekazywany jest Stowarzyszeniu na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością POTRAFIĘ WIĘCEJ.