Marka Longines – synonim ponadczasowej klasy i piękna

Zegarki Longines nie stanowią jedynie dodatku. To nic innego jak subtelnie wyrafinowane akcenty, które podkreślają niepowtarzalność każdej kobiety i każdego mężczyzny. Nowe linie są przeznaczone przede wszystkim dla tych, którzy pragną otaczać się luksusem bez żadnych kompromisów.

Zegarki Longines to nie tylko prezent – to swego rodzaju manifestacja wyrafinowanego stylu i wyjątkowości chwil. Odkryj, jak te wyjątkowe modele mogą zamienić się w niezapomniany podarunek dla niej i dla niego. W tym roku obdaruj bliskich prezentami, które zatrzymają czas, a do tego uczynią go jeszcze bardziej niezapomnianym.

Linia Spirit Zulu Time – elegancka podróż w czasie

Spirit Zulu Time, jedna z linii zegarków Longines, przenosi nas w fascynujący świat precyzyjnych czasomierzy, stanowiąc jednocześnie kolejny kamień milowy w historii marki. Ten wyjątkowy zegarek nie tylko oferuje jednoczesne wskazania wielu stref czasowych, lecz także nawiązuje do dziedzictwa czasomierzy noszonych przez kultowych pionierów podboju świata podczas ich legendarnych wypraw.

Premiera Spirit Zulu Time była wydarzeniem, które zaznaczyło nowy rozdział w historii marki, a najnowsza wersja tego zegarka prezentuje się w zachwycająco ergonomicznej i stylowej kopercie o rozmiarze 39 mm. Pierścień lunety, wzbogacony insertem z błękitnej ceramiki, nadaje modelowi wyjątkowy charakter. Tarcza o słonecznym szlifie w kolorze błękitnym dodaje elegancji, a okienko datownika umieszczone na godzinie 6 wprowadza funkcjonalny element. Zegarek ten ma również łatwo wymienialną bransoletę ze stali szlachetnej, co dodatkowo podkreśla jego funkcjonalność.

Longines, Spirit Zulu Time / Mat. prasowe

Linia HydroConquest – połączenie retro z nowoczesnością

Szukasz męskiego zegarka dla fana stylu i doskonałości? Nowa kolekcja HydroConquest z ekskluzywnym mechanizmem Longines GMT to odpowiedź na tę potrzebę. Zegarki te to idealne połączenie technicznej doskonałości i elegancji. Model ten, inspirowany światem sportów wodnych, wprowadza funkcję GMT, umożliwiającą jednoczesne wskazanie czasu w dwóch strefach. Tym razem Longines połączył wzornictwo retro z nowoczesną technologią. Zmieniono m.in. dekiel koperty na 41 mm, a mechanizm GMT oferuje dziesięciokrotnie większą odporność na pola magnetyczne. Zakręcana koronka, pierścień lunety z ceramiki oraz nowe bransolety i paski z gumy sprawiają, że HydroConquest to idealny towarzysz w każdych warunkach pogodowych.

Longines, HydroConquest / Mat. prasowe

Linia Spirit Flyback dla poszukiwacza przygód

Longines Spirit Flyback, nowy dodatek do kolekcji Longines Spirit, stanowi hołd dla pionierskiego ducha marki. Wyposażony w funkcję flyback ten nowoczesny chronograf oferuje szybki i efektywny pomiar czasu. Inspirując się bogatym dziedzictwem Longines, Spirit Flyback posiada zaawansowany kaliber odporny na magnetyczne oddziaływanie, certyfikat chronometru COSC oraz 68-godzinną rezerwę chodu. Przeszklony dekiel koperty ujawnia specjalny wahnik z grawerowanym globem, symbolizującym kolekcję Longines Spirit.

Estetyczne wykończenia zegarka obejmują satynowe i matowe powierzchnie, polerowane i grawerowane detale. Pierścień lunety, obracający się w dwóch kierunkach, jest wzbogacony wkładem z ceramiki i luminescencyjnymi oznaczeniami. Dostępny z czarną lub błękitną tarczą, model Spirit Flyback wykorzystuje wskazówki w odcieniu brązu i cyfry z powłoką Super-LumiNova® dla doskonałej czytelności. Koperta ze stali szlachetnej o rozmiarze 42 mm może być uzupełniona wymienialną bransoletą, brązowym paskiem skórzanym lub błękitnym paskiem z tkaniny, zapewniając różnorodność stylów.

Longines, Spirit Flyback / Mat. prasowe

Linia Mini DolceVita – prezent idealny dla energicznych kobiet

Mini DolceVita to subtelne arcydzieło zegarmistrzostwa, w którym elegancja tkwi w najdrobniejszych detalach. Ten nowoczesny zegarek biżuteryjny, przeznaczony dla dynamicznych kobiet, emanuje ponadczasowym stylem i luksusem. Koperta o zredukowanym profilu, czyste linie i nowo zaprojektowana bransoleta ze stali szlachetnej sprawiają, że Mini DolceVita jest zarówno modny, jak i elegancki. Inspirację dla kolekcji stanowi legendarne dziedzictwo marki, sięgające aż do ikonicznego zegarka Longines z 1927 roku i oryginalnej kolekcji DolceVita z 1997 roku.

Każdy z zegarków Mini DolceVita charakteryzuje się prostokątną kopertą ze stali szlachetnej o wymiarach 21,5x29 mm, napędzaną precyzyjnym mechanizmem kwarcowym L178. Model do 30 metrów (3 bary) jest wodoodporny. 

Najefektowniejsza wersja prezentuje kopertę ozdobioną 38 brylantami IF-VVS Top Wesselton, a tarcza Cosmo z okrągłym motywem dodaje elegancji. Model ten, wyposażony w nową bransoletę ze stali szlachetnej, reprezentuje biżuteryjny duch Mini DolceVita, łącząc w sobie nowoczesność i elegancję.

Kolekcja Mini DolceVita oferuje różnorodność kolorów i konfiguracji, w tym wersje zdobione brylantami oraz modele bez nich. Bogactwo wyboru obejmuje tarcze typu Roman i Cosmo, a różnorodność pasków skórzanych dostosowuje się do stylu każdej kobiety. Te nowoczesne i stylowe zegarki są świadectwem elegancji Longines, podkreślając zarówno dziedzictwo, jak i nowoczesny charakter marki.

Longines, Mini DolceVita / Mat. prasowe

Zegarek na prezent? Jak najbardziej

Zegarek – idealny prezent świąteczny, który łączy w sobie styl, funkcjonalność i emocje. Zarówno dopełni każdą stylizację, jak i stanie się wyjątkową pamiątką. Zegarki od renomowanych marek, takich jak Longines, to nie tylko akcesoria, lecz także manifestacja klasy i elegancji. Uniwersalność zegarków sprawia, że są one doskonałym upominkiem dla każdego bez względu na wiek czy styl życia. Dlatego warto rozważyć zegarek jako wyjątkowy gest pod choinką – praktyczny, stylowy i pełny emocji.