Kosmetyczne prezenty na święta

Z badań wynika, że podkład i tusz do rzęs są najczęściej stosowanymi przez kobiety produktami. Bez umalowanych tuszem rzęs większość z nich nawet nie wychodzi z domu. Dlatego taki kosmetyczny drobiazg na pewno ucieszy bliską twojemu sercu kobietę. Jak jednak wybrać taki kosmetyk, który spełni wszystkie jej oczekiwania? Przede wszystkim zainwestuj w dobrą markę z tradycjami. Poznaj nasze propozycje.

Podkład True Match L'Oréal Paris

Ten podkład z pielęgnującą formułą idealnie dopasowuje się do odcienia skóry, a już po 2 tygodniach stosowania poprawia jej jakość: cera staje się gładsza i bardziej rozświetlona. Podkład składa się w 80% ze składników pielęgnacyjnych, dzięki czemu zapewnia długotrwałe nawilżenie i komfort. Tuszuje wszystkie niedoskonałości, ale nie zostawia na twarzy efektu maski. I o to chodzi.

Podkład True Match L'Oréal Paris / Mat. prasowe

Tusz Volume Milion Lashes L'Oréal Paris

To kultowy produkt, który znają chyba wszystkie kobiety. Dzięki wyjątkowej formule nasyconej olejkami rzęsy są codziennie pielęgnowane i zyskują zjawiskową objętość. Silikonowa szczoteczka millionizer zapewnia efekt idealnie rozdzielonych i wydłużonych rzęs bez grudek.

Tusz Volume Milion Lashes L'Oréal Paris / Mat. prasowe

Tusz Telescopic Lift L'Oréal Paris

Ta maskara daje efekt wydłużenia rzęs aż do 5 mm, natychmiastowego uniesienia i objętości. Innowacyjna szczoteczka z technologią podwójnych haczyków precyzyjnie chwyta i unosi rzęsy, a formuła z ceramidami pozostawia zdefiniowane i sprężyste. Bez sklejania, rozmazywania, osypywania czy ciężkości. Nakłada się go inaczej niż klasyczny tusz, ale efekty są spektakularne. Zachwyci każdą wielbicielkę innowacyjnych rozwiązań.

Tusz Telescopic Lift L'Oréal Paris / Mat. prasowe

Pomadka Infaillible Le Matte Resistance L'Oréal Paris

Każda kobieta na ważne wyjście maluje usta szminką. I marzy o takiej, która bez skazy wytrzyma na ustach przez wiele godzin i będzie pielęgnować delikatną skórę warg. Te wymagania spełnia nowa pomadka w płynie Infaillible Le Matte Resistance. ​Innowacyjna formuła wzbogacona o kwas hialuronowy dba o nawilżenie ust i pozwala na nałożenie niemal niewyczuwalnej warstwy. Gwarantuje komfort noszenia i efekt przez cały dzień. Jest odporna na jedzenie i picie. Do wyboru mamy aż 9 napigmentowanych odcieni, więc na pewno znajdziesz ten idealny.

Pomadka Infaillible Le Matte Resistance L'Oréal Paris / Mat. prasowe