Najlepsze stylizacje blogerek - wiosna 2014

Najpopularniejsze polskie blogerki sezon rozpoczęły w bardzo dobrym stylu. Te, które śledzimy na co dzień, zaskakiwały nas w ostatnich miesiącach rosnącym poziomem stylizacji. Pokusiłyśmy się o wybór naszym zdaniem 19 najlepszych looków zgodnych z trendami na wiosnę – lato 2014.

Blogerki pokochały modny sportowy styl. Zestawiają kultowe air maxy (a także modele New Balance, białe Reeboki) z ubraniami na co dzień. Dziewczyny nie boją się też klasyki, choć ta jest dość trudnym tematem dla Polek zakochanych w stylu we wszechobecnym klimacie street (zobacz udaną pastelową stylizacje Maff) ani rockowych klimatów (bezkonkurencyjna ramoneska – tę najmodniejszą, kolorową wybrała m.in. Jessica Mercedes). Nie da się ukryć, że blogerki inspiruje paryska ulica (zapraszmy przy okazji do naszego artykułu o francuskim stylu). Alicja z Alicepoint rewelacyjnie połączyła czarną marynarkę z jedwabnym topem i wystającą koronką! Wierna swojemu ekscentrycznemu stylowi Macademian Girl na wiosnę zachwyciła nas pastelowym wcieleniem. Stylizacja wyjęta jak z bajki, mimo że nadal w charakterystycznym klimacie Tamary, łączy w sobie kilka trendów na wiosnę-lato. Mamy więc oprócz akcentu w cytrynowym kolorze, koronkową sukienkę i pastelową torebkę.

W naszym zestawieniu pokazujemy też kilka sosunkowo nowych twarzy. Blogi Moves Fashion i Horkruks może nie mają jeszcze takich statystyk, jak te prowadzone przez polską "starą gwardię", ale stylowo równają do czołówki europejskiej. 

Najlepsze stylizacje blogerek na wiosnę 2014 - GALERIA >>

Tekst Agata Wojtczak