Blogerki zaskakują nas coraz bardziej w zwinności interpretowania najświeższych trendów. W letnich stylizacjach królują już frędzle, które równie modne będą w nadchodzącym jesienno-zimowym sezonie. Looki z frędzlami zaprezentowała między innymi Shea Marie z Peace Love Shea, Maliz, a także Polka Kasia Chocyk z catewalk.com. My zakochałyśmy się w indiańskiej bladoróżowej kurtce Andy Torres z stylescrapbook.com.

White total look z początku sezonu z każdym (bardziej pochmurnym) dniem idzie w kierunku odcieni szarości. Cała w odcieniach grafitu pokazała się między innymi Maffashion. Julia Kuczyńska potraktowała „one colour look” jako wyzwanie oraz pretekst do zabawy fakturami i wzorami. Brawo!

Na wybiegach królują kapelusze z dużym rondem. Wie o tym między innymi Katarzyna Chocyk, francuska blogerka Misspandora i Maff. Tamara Gonzalez Perea z macademiangirl.com założyła na uszy Myszki Minnie inspirując się zapewne swoją ulubioną postacią ze świata mody – Anną dello Russo. Znaną fashionistkę ostatnio oglądaliśmy w podobnym nakryciu głowy podczas paryskiego Fashion Weeku.

Wyróżnienie otrzymuje od nas Alicja Zielasko (alicepoint.com) za modne odkryte ramiona, a Natalie Suarez z natalieoffduty.com za świetną stylizację w temacie szalonych lat 90. Może w końcu przekonamy się do dżinsów dzwonów...?!

A wam który look przypadł najbardziej do gustu?

Najlepsze stylizacje blogerek [sierpień] - Zobacz zdjęcia>>

Zobacz jakie dodatki w stylu blogerek znajdziesz w naszym sklepie: 

Tekst Agata Wojtczak