Blogerki z Polski i ze świata znów zaskoczyły nas (pozytywnie) swoimi stylizacjami. Spośród tych lipcowych wybrałyśmy najciekawsze i zgodne z obowiązującymi trendami na wiosnę i lato 2014.

Naszą uwagę szczególnie zwróciła Magda z bloga Rebellook. Czarno-biała stylizacja na pograniczu stylu normcore i punk przykuwa wzrok przede wszystkim odmiennością i wcale nie wypada blado na tle pozostałych kolorowych looków fashionistek. Ciekawie do tematu „normalsów” podeszła także Rumi Neely z Fashion Toast, która założyła modne w tym sezonie dżinsowe ogrodniczki do zwykłego białego t-shirtu, ale nie zapomniając przy tym o dodatkach. Moda na zmultiplikowane pierścionki nadal trwa!

Dość kontrowersyjna stylizacja Jessiki Mercedes, krytykowana głównie za zakłócenie proporcji, nas przekonuje przede wszystkim odważnym podejściem do wielokrotnie już prezentowanych białych sneakersów. Może nie jest to „sexy” look, ale na pewno ciekawe zagranie długościami oraz nowoczesne (i wygodne) podejście do minimalizmu.

Klaudia Adaszewska (z SplendorbyClaudia.blogspot.com) znalazła się niedawno na liście najlepiej ubranych osób według „Vanity Fair”. Blogerka ma dobre wyczucie do łączenia kolorów i komponowania setów. Wróżymy jej karierę. Z jej lipcowych zestawów naszą uwagę przykuł ten z czarnym kombinezonem oraz różowymi butami na obcasie.

Gabifresh pokazuje, że w rozmiarze plus-size można wyglądać modnie. Świetnie dobrane kolory, fason i dodatki - brawo!

Na koniec plusy za kolory i wzory. "Barwny ptak” na polskich salonach, czyli Tamara Gonzalez Perea ciekawie zinterpretowała printowana sukienkę w klimacie kolekcji Stelli McCartney. Z kolei stylizacje Shei Marie, Susanny Lau i Chiary Ferragni sprawiają, że chcemy już (albo ponownie) jechać na wakacje!

A która stylizacja blogerek spodobała wam się najbardziej?

Najlepsze stylizacje blogerek [lipiec] - GALERIA>>

Tekst Agata Wojtczak