Najbardziej pechowy dzień w roku 2023

Najbardziej pechowy dzień w roku 2023 - od czego zależy? Każda planeta ma inną wibrację. Saturn na przykład kojarzy się z trudną energią, która narzuca nam karmiczne lekcje. Powoduje napięcie i skłania do ciężkiej pracy, o czym przekonamy się w jego retrogradacji między 17 czerwca a 4 listopada 2023. Ciężkie tranzyty z udziałem Urana i Plutona również spowodują nagłe wstrząsy. Sprawią, że najemy się strachu. Doświadczymy gwałtownych zmian. Z kolei, gdy Jowisz wkroczy do Byka 16 maja, rozpocznie się dobry czas dla finansów - otrzymamy wiele korzyści materialnych. 

Zapomnij o piątku 13-stego. Twój najbardziej pechowy dzień zależy od tranzytów planet. 

Przygotuj się na trudne i dobre chwile, śledząc astrologię każdego miesiąca. Zaznacz w kalendarzu poniższą datę, ponieważ ten dzień będzie dla ciebie wyzwaniem. 

BARAN (21 marca - 19 kwietnia)

Pechowy dzień: 3 listopada 2023

Tego dnia dopadnie cię związkowa karma. Planeta miłości Wenus zmierzy się z Neptunem, który jest patronem niepoprawnych romantyków. Spodziewaj się starcia i zamieszania. Wzmocni je retrogradacja Saturna. Zostanie ci pokazane, jakie aspekty twoich relacji blokują twój rozwój osobisty. Spróbuj zrównoważyć tę ciężką energię. Zamiast działać pod wpływem impulsu i zrywać znajomość, przeanalizuj wszystkie "za" i "przeciw" na podstawie danej sytuacji. 

BYK (20 kwietnia - 20 maja)

Pechowy dzień: 5 maja 2023

Intensywna pełnia księżyca z zaćmieniem w Skorpionie sprawi, że prawdy dotyczące twoich relacji wypłyną na powierzchnię. Powtarzające się toksyczne wzorce staną się łatwiejsze do zauważenia. To skłoni cię do podjęcia ważnych decyzji dotyczących twojego partnera. Zaćmienia na osi Skorpion/Byk nakłonią cię do odpuszczenia i przebaczenia sobie oraz innym. Zakończysz coś, co już ci nie służy, aby zaprosić do życia nowe początki. 

Lucky Girl Syndrome - jak manifestować szczęście? >>

BLIŹNIĘTA (21 maja - 20 czerwca)

Pechowy dzień: 16 maja 2023

Owszem, Jowisz zwykle zwiastuje szczęście, ale kiedy ta planeta będzie podróżować przez twój 12. dom izolacji, poczujesz się nieswojo. Zostaniesz zmuszona do stawienia czoła rzeczom, które wcześniej spychałaś na drugi plan. Zajmij się sobą. Oddaj się refleksji. Coś w twoim życiu zacznie domagać się poważnego uzdrowienia. Jeśli będzie ci ciężko samej się z tym zmierzyć, poproś o pomoc swoich przyjaciół lub udaj się do terapeuty. 

RAK (21 czerwca - 22 lipca)

Pechowy dzień: 17 lipca 2023

Twoje życie domowe znacznie się skomplikuje. Czas przepracować negatywne emocje, które cię przygnębiają. Odłóż na bok sentymenty i przywiązanie. Stwórz nowe granice i zacznij się ich trzymać. Nie pozwalaj, by ktoś zadawał ci więcej ran. Poproś o wsparcie zaufanych osób, jeśli sama nie masz siły z czegoś zrezygnować. Najwyższa pora, abyś odbudowała swój ochronny pancerz. 

LEW (23 lipca - 22 sierpnia)

Pechowy dzień: 29 września 2023

Pełnia w Baranie sprawi, że powróci do ciebie coś, co kiedyś odrzuciłaś. Będziesz musiała ponownie się zastanowić, czy ta rzecz ci służy, czy ściąga cię w dół. Wenus, planeta miłości, utworzy kwadraturę z Uranem, a więc spodziewaj się wielu niespodzianek, na które nie będziesz gotowa. Spójrz na swój związek z innej perspektywy. Być może czeka cię trudna rozmowa. 

PANNA (23 sierpnia - 22 września)

Pechowy dzień: 5 października 2023

Wenus w retrogradacji zacznie przedzierać się przez twój 12. dom uwolnienia. Utkniesz w swojej głowie, obsesyjnie analizując szczegóły. Będziesz zastanawiać się, czy to, co chcesz stworzyć, ma sens na dłuższą metę. W tym czasie możesz odczuwać potrzebę przeprowadzenia życiowego detoksu. Zły nawyk, który spróbujesz wykorzenić, nie pozostawi ci innego wyboru - będziesz zmuszona puścić go w niepamięć. 

WAGA (23 września - 22 października)

Pechowy dzień: 17 lipca 2023

Wyzwania, przed którymi staniesz tego dnia, będą karmiczne. Spróbuj pogodzić to, kim jesteś, z tym, kim próbujesz się stać. Nie bierz niczego, co się dzieje, do siebie. Przeżywane doświadczenia nie powinny obniżać twojego poczucia własnej wartości. Przeciwnie, dzięki nim masz szansę się wzmocnić. Rozpoczniesz swój proces samoleczenia, który pozwoli ci puścić blokady, jakie narzuciłaś sobie w ostatnich latach. 

SKORPION (23 października - 21 listopada)

Pechowy dzień: 23 marca 2023

Spodziewaj się konfliktów w swoim życiu prywatnym. Możliwe, że pokłócisz się z kimś tobie bliskim i przekroczysz swoje granice. Tym, co cię uleczy, będzie spędzenie czasu w samotności. Puść gniew. Przepracuj emocje. Pod koniec marca czeka cię duża zmiana, której nie powinnaś się opierać. Niewykluczone, że rozstaniesz się z kimś, kto już nie jest wobec ciebie lojalny.

STRZELEC (22 listopada - 21 grudnia)

Pechowy dzień: 2 października 2023

Retrogradacja Wenus zmusi cię do rozwoju pomimo odczuwanych, wewnętrznych ograniczeń. Merkury w napiętej opozycji do Neptuna wzmocni twoje obawy dotyczące tego, jak postrzegają cię inni. Spodziewaj się zamieszania w sferze kariery lub poczucia, że utknąłeś w martwym punkcie. Zastanów się nad swoim dalszym kierunkiem. Zbadaj, jakie są twoje potrzeby i co pozwoliłoby ci poczuć satysfakcję. Jedno jest pewne - tego dnia nie podejmujcie żadnych pochopnych decyzji.

KOZIOROŻEC (22 grudnia – 19 stycznia)

Pechowy dzień: 27 marca 2023 

Twój praktyczny sposób myślenia tego dnia zostanie wystawiony na próbę. Uważaj, bo możesz mieć urojenia wobec tego, jak realnie mają się twoje sprawy. Zwracaj uwagę na fakty, szczególnie jeśli chodzi o twoje relacje. Powoli wyrastasz z niektórych przyjaźni i chociaż pożegnania nie są łatwe, jakiś rozdział już się dla ciebie zamyka.

WODNIK (20 stycznia - 18 lutego)

Pechowy dzień: 28 października 2023

Intensywne zaćmienie księżyca w Baranie rzuci wyzwanie twoim emocjom. Uważaj na swój temperament. Sposób, w jaki zareagujesz na niespodziankę, może mieć dla ciebie spore konsekwencje. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij nowy sposób myślenia. To zjawisko otworzy ci oczy na rzeczy, których do tej pory nie zauważałaś. Będziesz musiała obrać nową ścieżkę rozwoju. 

RYBY (19 lutego - 20 marca)

Pechowy dzień: 27 marca 2023

Tego dnia zmierzysz się ze swoją ciemną stroną, której na co dzień unikasz. Zostaniesz zmuszona do "powrotu na ziemię". Pozbędziesz się złudzeń. W tym szczególnym czasie bądź dla siebie delikatna. Postaw na swoim, jeśli doświadczasz krzywdy. Saturn zacznie poruszać się przez twój znak, dając ci przyspieszony kurs wyznaczania granic. 

Horoskopy na rok 2023: