Modne fryzury na lato 2019? Kolekcja fryzur autorstwa Rossano Ferretti

O Rossano Ferretti mówi się "Maestro" i "najbardziej luksusowy fryzjer świata". Nic dziwnego - to lider w branży fryzjerskiej z dwudziestoma trzema luksusowymi salonami hair spa na całym świecie, który od ponad trzydziestu lat zajmuje się włosami. To on stworzył kultowe już dziś Invisible Haircut, stylizuje włosy gwiazd i celebrytek oraz współpracuje z największymi markami modowymi na świecie. Dziś jest globalnym ambasadorem Coty i, wykorzystując nowości marki Wella Professionals - a konkretnie farbę Koleston Perfect, stworzył własną kolekcję fryzur.

"Nowy Koleston Perfect pozwala na przeprowadzanie zabiegów koloryzacji dowolną techniką, zarówno dzięki farbie, jak i zastosowanej technologii. To do nas należy zrozumienie kobiecej duszy i osobowości, upewnienie się, czego od nas oczekuje i zaproponowanie klientkom koloru dobranego specjalnie dla nich, dokładnie tak, jak strzyżenia" wyjaśnia Rossano Ferretti.

Jak wyglądają jego autorskie fryzury? To hołd złożony naturalności i kobiecości.

Geometryczne afro w miedzianozłotym kolorze, long bob w głębokim brązie - zbudowany z fal w lekkim nieładzie, skandynawski blond w krótkim gładkim cięciu, romantyczne fale w dojrzałej szarości i orzechowe długie włosy z przedziałkiem na środku, które przypominają nam francuskie filmy sprzed dekad. Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii, żeby zobaczyć zdjęcia! My już wybrałyśmy kilka z nich, które weźmiemy ze sobą na następną wizytę u fryzjera (oczywiście marzy nam się oddać włosy w ręce Rossano Ferretti).

Koloryzacja, która zmniejsza uszkodzenia włosów

Nie byłoby takiego efektu bez kluczowego elementu: Koleston Perfect z ME+. To koloryzacja, jakiej do tej pory nie było i która rewolucjonizuje branżę profesjonalnych farb do włosów i oferuje pierwszą taką innowację od przeszło stu trzydziestu lat. Wykorzystuje ona przełomowe technologie: Pure Balance TechnologyTM i ME+TM. Obie z nich dają żywe, intensywne kolory i  zmniejszają uszkodzenia włosów z koloryzacji na koloryzację. Jakby tego było mało, ME+TM obniża ryzyko wystąpienia nowej alergii na farbę włosów.

"Trudno sobie wyobrazić, że od ponad stu lat nasza branża używa zasadniczo tych samych cząsteczek pigmentów w permanentnych farbach do włosów. Nowy Koleston Perfect z ME + wszystko to zmieni. Przełomowe technologie, zastosowane w tej farbie, zapewniają żywy kolor i zmniejszają uszkodzenia włosów – koloryzacja po koloryzacji. Jesteśmy przekonani, że to innowacyjne podejście do farb permanentnych zrewolucjonizuje naszą branżę i wzmocni naszą pozycję wiodącej marki profesjonalnych farb do włosów" opowiada Laura Simpson - dyrektor ds. marketingu Coty Professional Beauty.

Jak to działa? Obie technologie pozwalają uzyskać żywe, intensywne kolory i zmniejszają ryzyko uszkodzeń, ale to nie wszystko.

Technologia ME+TM zastępuje uczulające PPD i PTD - główny składnik trwałych farb do włosów od ponad 130 lat i sprawia, że szansa wystąpienia nowej alergii na farbę jest mniejsza, a Pure Balance TechnologyTM minimalizuje powstawanie wolnych rodników podczas formowania się koloru (to one właśnie przyczyniają się do uszkodzeń włosów), dezaktywując zanieczyszczenia, takie jak metale. Powstanie takie farby, jak Koleston Perfect z ME+, to efekt ponad siedmiu lat badań i kilku tysięcy przebadanych formuł. To właśnie dzięki temu kolor jest bardziej jednolity, błyszczący i ma naturalną głębię. Produkt ma także szeroką gamę kolorów - naturalne, brązy, czerwienie i blondy.

Koloryzację Koleston Perfect znajdziecie w salonach z logo Color Master. Po prostu, tak jak mówi kampania #ASKFORWELLA - zapytajcie o farbę od Wella Professionals.

#askforwella #kolestonperfect #wellalove