Seks i muzyka idą w parze. W 1964 roku zaczynaliśmy od niewinnego "I Want to Hold your Hand" The Beatles, a dotarliśmy do "Sex with Me" Rihanny z płyty "ANTI". Z jednej strony, muzyka i teledyski jeszcze nigdy nie miały tyle wspólnego z erotyką, z drugiej kobiety nigdy nie śpiewały tak głośno o seksie. Pionierką w dziedzinie eksponowania swojej seksualności w muzyce jest Madonna. Jej album "Erotica" z 1992 roku wywołał medialną burzę, a teledysk do utworu "Justify my Love" z 1990 roku okazał się nie do przyjęcia dla MTV. Stacja odmówiła emitowania klipu, zobaczycie go poniżej, w naszym rankingu najbardziej erotycznych  teledysków. Na potrzeby wideo Madonna wynajęła całe piętro ekskluzywnego, paryskiego hotelu Royal Monceau. Większość teledysku wypełniają sceny łóżkowe,w których aktorzy ubrani w lateks albo skórę prężą się w stronę kamery. W jednym z wywiadów Madonna zdradziła, że "Justify my Love" jest hołdem złożonym Jeanne Moreau, francuskiej aktorce znanej z roli w filmie "Zatoka aniołów" z 1963 roku.

Kontynuatorkami Madonny są m.in. Rihanna, Cardi B czy Nicki Minaj, które bez ogródek mówią o swoich seksualnych fantazjach. Teledyski są oczywiście ich wizualizacją, dlatego nie sposób nie wspomnieć o "Anaconda", w którym Nicki Minaj wykonuje twerk dla Drake'a. Rihanna też ma na koncie kilka apetycznych klipów i tu znów pojawia się postać Drake'a, który wystąpił w "Work". W tym czasie para spotykała się ze sobą, co doskonale widać było na teledysku. Rihanna szokowała też w "S&M", w którym motywem przewodnim były sadomasochistyczne igraszki i bondage. Ubrana w lateksowy kostium piosenkarka smagała mężczyzn pejczem i wcieliła się w postać dominy. Z kolei, akcja jednego z teledysków George'a Michaela dzieje się w futurystycznym mieście seksu. Brytyjski wokalista był znany z pikantnych klipów ("Freedom! '90", "Fast Love"), ale "Freeek" jest chyba najostrzejszym w jego karierze. Przeplatają się w nim m. in. motywy sadomasochizmu, miłości lesbijskiej oraz fetyszyzmu. Szokiem dla fanów Britney Spears był klip do piosenki "Slave 4 You", który przypominał jedną wielką taneczną orgię w saunie. Odwodnieni bohaterowie klipu byli uwięzieni na piętrze opuszczonego hotelu, w którym nie ma wody. W przerwie między oczekiwaniem na deszcz, a dzikimi układami choreograficznymi, pocili się... Jeśli do potu i tańca dołożymy jeszcze siłownię, to naszym oczom powinien ukazać się kadr z "Fade" Kanye Westa. Drugi teledysk promujący płytę "The Life of Pablo" wzbudził sporo emocji jeszcze przed oficjalną premierą. Jego 24-letni twórca Eli Russel Linetz jako główne źródło inspiracji podał filmy pornograficzne z lat 80. i 70. Akcja teledysku dzieje się na siłowni, a potem (już w duecie) przenosi pod prysznic. W klipie wystąpiła tancerka Teyana Taylor. Ociekający seksem układ choreograficzny zaprezentowała też Ciara w klipie do "Ride". Piosenkarka swoimi tanecznymi umiejętnościami i seksapilem dorównuje Beyonce.  Na koniec erotyczny banał, czyli ujeżdżanie mechanicznego byka - zawsze działa.

Dlaczego nie mam orgazmu? >>>

Znalezione obrazy dla zapytania teyana taylor fade

Jedne z najbardziej erotycznych teledysków świata ma w swoim artystycznym dorobku Lenny Kravitz. Piosenkarz kocha towarzystwo pięknych kobiet, dlatego chętnie zaprasza je do udziału w klipach. W "The Chamber" wystąpiła holenderska supermodelka, Rianne ten Haken i wcieliła się w postać niebezpiecznej kochanki Kravitza. Teledysk wypełniają sceny erotycznych zabaw z gatunku sado-maso, które kończą się tragicznie dla głównego bohatera. Nie wszystkie produkcje muszą ociekać seksem, żeby można było je zaliczyć do grona "najbardziej erotycznych teledysków świata". Wystarczy przypomnieć sobie czarno-biały klip Chrisa Isaaka z Heleną Christensen. Akcja "Wicked Game" z 1990 roku dzieje się gdzieś na plaży, a para po prostu namiętnie się przytula. No dobrze, Helena jest przez większość teledysku topless... ale siła klipu tkwi w energii, jaka powstała między bohaterami teledysku. Wraz z upływającym czasem "Wicked Game" smakuje coraz lepiej...

Najbardziej erotyczne teledyski świata: Chris Isaak "Wicked Game"

Najbardziej erotyczne teledyski świata: George Michael "Freeek"

Najbardziej erotyczne teledyski świata: Rihanna "Work"

Najbardziej erotyczne teledyski świata: Beyonce "Partition"

Najbardziej erotyczne teledyski świata: Madonna "Justify My Love"

Najbardziej erotyczne teledyski świata: Britney Spears "Slave 4 You"

Najbardziej erotyczne teledyski świata: Nicki Minaj "Anaconda"

Najbardziej erotyczne teledyski świata: Lenny Kravitz "Chamber"