Beyoncé i Jay-Z ruszyli już w trasę koncertową, a pod koniec miesiąca dotrą do Polski, by wystąpić na warszawskim Stadionie Narodowym. Polscy fani odliczają już dni i godziny do tego wydarzenia oraz podglądają, na przykład na instagramie, jak wygląda show w innych miastach. Wiadomo już, że Bey będzie kilka razy zmieniać garderobę (wspaniale!), zostanie również wyświetlony specjalny filmik z Beyoncé i Jay'em Z, nagrany właśnie ze względu na światowe tournée "On the Run II". To nie wszystko, ciekawe są również informacje dotyczące gadżetów koncertowych, które można kupić w dniu koncertu.

Nagie zdjęcia Beyoncé! Wokalistka i Jay-Z wzięli udział w zmysłowej sesji.

Oprócz standardowych bawełnianych koszulek, do kupienia będzie również album. Warto zwrócić uwagę na tę publikację, ponieważ znajdziecie w niej premierową sesję z wokalistką i raperem. Beyoncé na niektórych ujęciach pozuje nago (!) lub w skąpym negliżu. W internecie zawrzało, a fani publikują co chwilę kolejne kadry ze swoją idolką. Czy album będzie można kupić również w Polsce? Mamy taką nadzieję. 

Przypomnijmy, poprzednia trasa koncertowa "On the Run" z 2014 roku okazało się ogromnym sukcesem kasowym. Beyoncé zapewne będzie promować swój ostatni głośny album "Lemonade" oraz hity, które wszyscy śpiewają od lat. Za to jej mąż, pod koniec czerwca ubiegłego roku wydał płytę "4:44", na której również możemy usłyszeć 36-letnią gwiazdę muzyki. Będzie to drugie show Beyoncé w Polsce. Za pierwszym razem, Amerykanka wystąpiła na Oange Warsaw Festival 2013 na Stadionie Narodowym.