Gdy nadejdzie pełnia Księżyca w Bliźniętach, uprzątnij swoje sprawy. Masz tylko miesiąc, aby przygotować się na 2024 rok. Podczas listopadowej pełni oceń, co jest zbyt ciężkie do udźwignięcia. Być może powielasz wzorce, które nie są już dla Ciebie odpowiednie. Ustal swoje prawdziwe intencje. Wyszepcz je Wszechświatu w blasku Księżyca. Pozwól, aby przewodnictwo Luny napełniło Cię odwagą i poczuciem celu. 

Pełnia w Bliźniętach, czyli Księżyc Bobrów, rozjaśni nocne niebo 27 listopada 2023.

W symbolice Bliźniąt jeden z nich oznacza ciało, a drugi duszę. Dopiero gdy te dwie sfery są w równowadze, zyskujesz siłę, by przezwyciężać trudności. Ta faza przetestuje Twoją cierpliwość. Czasem trudno pogodzić cele duszy z tym, co prezentują realia. Cudze opinie oraz brak wiary w siebie zagłuszają głos intuicji. Księżyc w Bliźniętach poprosi Cię o rozpoczęcie procesu uzdrawiania. Oto szansa na głębokie oczyszczenie i osiągnięcie wewnętrznej harmonii. 

Pełnia Księżyca w Bliźniętach: czas spotkań

Bliźniętami rządzi Merkury, planeta ludzkich interakcji. Ta pełnia promuje przebywanie w towarzystwie. Poczujesz, że chcesz wyjść do ludzi. Przytrafią Ci się stymulujące rozmowy. Nagle Twój kalendarz zapełni się wieloma planami. Poczujesz się komfortowo, wychodząc ze swojej strefy komfortu. Zechcesz opowiedzieć innym swoją historię. Koniecznie umów spotkanie, pójdź na randkę lub ważne dla Ciebie wydarzenie w okolicach pełni w Bliźniętach.

Napięcie Marsa, Saturna i Lilith

Podczas pełni w Bliźniętach poczujemy wpływy Saturna, Marsa i Lilith. Zwiększona aktywność ów ciał niebieskich nada tej fazie ognistego charakteru. Mogą zarówno naładować motywacją, jak i stworzyć pewne napięcie. Jeśli coś w Tobie wrzało, listopadowa pełnia doprowadzi Cię do punktu kulminacyjnego. Gorące emocje wezmą górę. Poczujesz frustrację związaną ze swoją sytuacją. To uczucie stanie się Twoim zapalnikiem zmian. 

Cokolwiek Cię spotka, wiedz, że ta pełnia jest Twoim nauczycielem. Dzięki niej obierzesz nowy punkt widzenia i poznasz prawdę o swojej sytuacji. Spojrzysz na życie z szerszej perspektywy. Doznasz olśnienia, co powinnaś zrobić. W tej fazie znajdź czas na spotkania z bliskimi. Zabawa pomoże Ci zredukować stres. 

Co zrobić w pełni Bliźniąt?

Wielu z nas wstydzi się złości i jej wyrażania. Nikt nie chce jej czuć lub być jej adresatem. Pamiętaj jednak, że chociaż "złość" jest toksyczna, to odczuwanie tej emocji jest ludzkie. Czasami Twój gniew potrzebuje ucieczki, abyś mogła się od niego uwolnić. Pozwól sobie na tę zdrową reakcję. Pełnia księżyca w Bliźniętach zadziała niczym pomost, który pomoże Ci znaleźć równowagę pomiędzy światłem i mrokiem.