Koniunkcja Słońca, Merkurego i Neptuna w Rybach to potężne zjawisko, które napełni nasze głowy inspiracją. To kosmiczne ustawienie pogłębia intuicję. Gdzie kryje się haczyk? Poniższe 3 znaki zodiaku pod wpływem tej energii poczują się nieswojo. 

Potrójna koniunkcja w Rybach

Rzadka potrójna koniunkcja w znaku Ryb osiągnie szczyt tuż po weekendzie, w pierwszym tygodniu wiosny. Odczujemy ją szczególnie na przełomie 24-25 marca. W tym czasie trzeba być otwartym na nowe wiadomości i znaki od Wszechświata. To zjawisko wiąże się z wielkim potencjałem. Jeśli dostroimy się do jego wibracji, doświadczymy ekscytujących rzeczy. Warto manifestować swoje intencje. Neptun potęguje przesłania od duszy i przekazuje nam znaki w naszych w snach. Spróbuj zanotować je tuż po przebudzeniu. Następnie wróć do nich w ciągu kolejnych tygodni, aby rozszyfrować ich prawdziwe znaczenie. Poddaj się rytuałom inspirowanym znakiem Ryb.  Medytuj, tańcz, przebywaj blisko wody, zagłębiaj się w pracę uzdrawiającą, słuchaj pozytywnych przekazów, śnij na jawie, odgrywaj, kim chcesz być i kieruj się współczuciem wobec siebie oraz innych. 

3 znaki zodiaku stawią czoła wyzwaniom

Kto poczuje się ospały, rozkojarzony lub po prostu bardziej śpiący niż zwykle? Według astrologii 3 znaki zodiaku wiosną powinny szczególnie się oszczędzać. Potrójna koniunkcja Słońca, Merkurego i Saturna w Rybach rzuci światło na ich tożsamość, związek lub system wartości. Coś legnie w gruzach, aby z popiołów mogła odrodzić się nowa przyszłość. Nie stawiaj oporu. Poddaj się zmianom. Oto, na co musisz szczególnie uważać, jeśli masz ten znak zodiaku słońca lub wschodzący: 

BARAN: przestaniesz mydlić sobie oczy

W pierwszym tygodniu wiosny weź głęboki oddech. Postaraj się nie stracić panowania nad sobą. Potrójna koniunkcja uderzy w twój 12. dom astrologiczny. Dotyczy on tajemnic i nieświadomych wzorców, które powielasz w relacji z otoczeniem. Czas przestać żyć iluzją. Dokopiesz się do nowych prawd, a w rezultacie zmienisz swoje podejście. Wprowadzenie zmian nie będzie łatwe. Może towarzyszyć ci poczucie desperacji. Zrób sobie przysługę i odpoczywaj tak często, jak tylko to możliwe. W przeciwnym razie szybko się wypalisz. Wiosną chodzi o to, aby się zregenerować. Zmęczona nie dostrzeżesz szans, jakie daje ci Wszechświat. Bądź ze sobą szczera co do przyszłości i podejmuj świadome decyzje. Nadszedł czas, aby przewrócić stronę do kolejnego rozdziału. 

RAK: odnajdziesz nową drogę w miłości

Wiosną spodziewaj się mętliku w sercu. Będziesz dużo myśleć o swoim następnym kroku. Czy warto ryzykować swój czas i energię? Potrójna koniunkcja da ci wgląd w to, co do tej pory znajdowało się za kulisami. Jesteś intuicyjnym znakiem wody. Szukaj wskazówek w swoich proroczych snach, które za chwilę staną się intensywne. Sprawy związane z partnerstwem wysuną się na pierwszy plant. Ponownie zmierzysz się z lękami dotyczącymi związku, jakie dusiłaś w sobie w 2018 roku. Czas porzucić stary sposób myślenia i uwolnić się od przeszłych blokad. Zamiast poddawać się chwiejnym nastrojom, zdecyduj się przyjąć zupełnie nowe podejście do miłości. Zaufaj. 

WAGA: będziesz zmuszona zrobić coś tylko dla siebie

Twoja codzienna rutyna już nie działa. Wiosna da ci impuls, abyś wprowadziła ważne zmiany w swoim harmonogramie. Cofnij się do października i listopada 2022 roku. Czego właśnie wtedy nauczyłaś się na temat nawyków zdrowotnych? Czy jest coś, co chciałabyś spróbować, ale brakowało ci na to czasu? Teraz sytuacja zmusi cię do podjęcia decydujących kroków. Początkowo sprawy nie pójdą po twojej myśli, jednak nie poddawaj się frustracji. Powiedz "nie" toksycznym osobom lub nawykom. Potrójna koniunkcja skomplikuje twoje życie, byś mogła uświadomić sobie coś bardzo ważnego. 

Sennik: cmentarz. Co oznacza sen o cmentarzu?>>