Odcinek 1: sen dla urody (11.04)

O tym, że sen służy urodzie wiemy wszystkie. Ale co tak właściwie dokładnie kryje się za definicją „beauty sleep” i dlaczego to tak ważne dla naszej urody, aby spać dobrze? Co się dzieje z naszą skórą i produktami, które na nią nałożymy, gdy śpimy? Na jakie potrzeby skóry warto "odpowiadać" w trakcie snu? Na wszystkie pytania dotyczące skutecznej pielęgnacji skóry nocą odpowiedziała doktor Ivana Stanković, członkini Board of Derms L’Oreal Paris i ekspertka marki. 

Odcinek 2: praktyki na dobranoc (18.04)

"W celu wyzbycia się nawyku oddychania przez usta, można spróbować delikatnie zakleić usta" - powiedziała w trakcie naszej rozmowy Maria Prokop, certyfikowana trenerka oddechu i nauczycielka jogi. Dlaczego to tak ważne, aby nocą oddychać prawidłowo? O najlepszych praktykach na dobranoc i jodze na bezsenność rozmawiamy w 2 odcinku naszego specjalnego cyklu. 

Odcinek 3: co robimy, gdy śpimy? (25.04)

Gościną trzeciego odcinka jest Marta Niedźwiecka, psycholożka, terapeutka seksualności i relacji, autorka podcastu „O Zmierzchu” i książki „Slow Seks - uwolnij miłość”. Marta wytłumaczy nam podstawy sennej tematyki. Czym tak właściwie jest sen? Co się dzieje z naszym ciałem i umysłem, gdy śpimy? Odpowiedzi na te pytania szukajcie w naszej rozmowie! 

Odcinek 4: rozmowa z Panią od snu (2.05)

W czwartym odcinku Magdalena Komsta, znana również jako Pani od snu, opowie o tym kiedy i od czego powinno się zaczynać się odpowiednie przygotowanie do snu. I co tak właściwie znaczy "odpowiednie"? Czy jest jakiś wzorzec? I w jaki sposób odkryć, jakie elementy tego przygotowania nam służą? Posłuchajcie finałowego odcinka naszego cyklu podcastów już 2 maja. 

A dlaczego tak dużo uwagi poświęcamy tematyce snu? Bo nocą dzieją się cuda! I właśnie dlatego laboratoria L’Oréal Paris stworzyły serum nowej generacji Age Perfect Midnight Serum, wzbogacone o kompleks antyoksydantów, który w ciągu dnia pomaga chronić skórę przed wolnymi rodnikami, a w ciągu nocy wspierać proces odbudowy skóry dla jej młodszego wyglądu o poranku. 

Efekt widać już po pierwszej nocy! Następnego dnia rano: skóra jest odczuwalnie nawilżona i wygląda na wypoczętą jak po dobrze przespanej nocy.

Na nowy odcinek ELLE Beauty Podcast z cyklu „Do not disturb” x Age Perfect Midnight Serum L'Oréal Paris zaprasza Aleksandra Charzewska. Słyszymy się w każdy poniedziałek kwietnia o godzinie 20 w serwisie ELLE.pl i na Spotify ELLE Polska.