MATERIAŁ PROMOCYJNY

Wielozadaniowa

Codzienność wymaga od Ciebie elastyczności i skuteczności w różnych sytuacjach. Oczekuj tego samego od komputera. W pracy Lenovo Yoga 710 będzie laptopem z wygodną klawiaturą. Po ciężkim dniu zrelaksujesz się z nią przy filiżance gorącej czekolady, przeglądając Internet jak na tablecie. Dzięki funkcji podstawki i głośnikom JBL komfortowo obejrzysz ulubiony serial, a układając ją w pozycji namiotu, porozmawiasz z koleżanką na Skype i z łatwością sprawdzisz przepisy podczas gotowania. Urządzenie jest także lekkie i poręczne. Waży jedynie 1,5 kg i ma 30 cm szerokości. Bez trudu zmieścisz je w torbie, zabierzesz na wakacje czy na spotkanie służbowe.

Gotowa na wszystkie wyzwania

Często życie nie daje Ci chwili wytchnienia, musisz działać na pełnych obrotach nawet do późna. Lenovo Yoga 710 dotrzyma Ci kroku. Jej jedno naładowanie wystarczy aż na 8 godzin nieprzerwanego używania. Wydajny procesor Intel i5 szóstej generacji i 8 GB RAM sprawdzą się przy tworzeniu prezentacji, rysowaniu grafik, a nawet montażu materiałów wideo wysokiej jakości. Dzięki mocnej antenie wbudowanej w zawias zawsze będziesz w zasięgu Wi-Fi, a złącze Micro HDMI pozwoli Ci podłączyć urządzenie do telewizora, projektora czy monitora. Lenovo Yoga 710 nie zawiedzie Cię w domu, pracy i podróży.

Pełna stylu

Niezależnie czy spotykasz się ze znajomymi, jesteś na ważnym spotkaniu czy idziesz latem w zwiewnej sukience, towarzyszy Ci ten sam urok i wdzięk. Także Lenovo Yoga 710 wygląda pięknie w każdej sytuacji. Jej moc zamknięto w smukłej i stylowej aluminiowej obudowie o subtelnych kształtach. Wyróżnia się smakiem i uniwersalną stonowaną elegancją. Dzięki temu urządzenie świetnie wygląda zarówno na drewnianym, ogrodowym stole, jak i futurystycznym przeźroczystym blacie sali konferencyjnej.

Sprawdź, co jeszcze potrafi Lenovo Yoga 710 dostępna w x-kom