Converse x Moncler x Fragment 

Ostatnią kolekcję Converse stworzyli różni artyści z całego świata - projekt "Create Together for Peace" jednoczył i przynosił nadzieję w ostatnim czasie. Teraz marka ponownie oddaje swoje kultowe trampki w ręce projektantów. Wcześniej dla Converse tworzyli już m.in. z Off-White, Missoni, Comme des Garçons czy Maison Margiela - w tym sezonie do ich grona dołącza Moncler we współpracy z Fragment Design. Motyw przewodni kolekcji? Siła prostoty. 

Kolekcja Converse x Moncler x Fragment powstała w ramach projektu Moncler Genius 2020. Marka Moncler do współpracy zaprosiła kilkunastu partnerów i projektantów, którzy stworzyli aż 8 indywidualnych, wyjątkowych kolekcji. Jedna z nich to przełożenie japońskiego minimalizmu na streetwear. Hiroshi Fujiwara zaprojektował dwie pary 7 Moncler Fragment Converse Chuck 70 - w wersji białej i czarnej. Siła tej niecodziennej współpracy tkwi w detalach - kutowe Chucki zdobią rozmaite przeszycia, dodatkowe lamówki i loga Moncler oraz Fragment. 

Chuck 70 w swojej historii przeniknął przez wszystkie sfery kultury high-fashion i street-fashion. Włączenie tego modelu do projektu Moncler Genius jedynie podkreśla uniwersalność tej legendarnej sylwetki. 

Buty 7 Moncler Fragment Converse Chuck 70 w obu opcjach kolorystycznych dostępne są na Converse.pl od 3 września. Pamiętajcie również, że najświeższe premiery Converse na co dzień możecie podglądać na Instagramie marki: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Converse Polska (@converse.polska) Sty 17, 2020 o 7:09 PST

Czytaj też: "To najlepszy moment na zjednoczenie się pomimo różnic" - artyści z całego świata łączą siły w nowej kampanii Converse>>