W ramach testowania najnowszej prostownicy parowej od  L’Oréal Professionnel Paris czytelniczki otrzymały także zestaw dedykowanych kosmetyków, które miały za zadanie dodatkowo podkreślić lśniącą taflę włosów uzyskaną za pomocą SteamPod 3.0.

Termoaktywne mleczko chroniło cienkie włosy przed wysoką temperaturą i zadbało o pielęgnacje ich koloru.

            

Z kolei serum odbudowujące nałożone na końcówki włosów dodatkowo wzmocniło efekty wyraźnie wygładzonych i odżywionych kosmyków.


Sprawdźcie, jak testerki oceniły prostownice parową SteamPod 3.0

Już po pierwszych tygodniach testowania, użytkowniczki okazały się być bardzo mile zaskoczone.

„Jedna z najlepszych prostownic, jakie używałam. Mam dużo cienkich włosów, które ostatnio zaczęły się mocno puszyć podczas ostatnich upałów. Dzięki SteamPod 3.0 od L’Oréal Professionnel Paris bardzo szybko udaje mi się je wyprostować, przez co zaczęłam używać prostownicy częściej, niż się spodziewałam. Moje włosy wydają się być bardziej gładkie, niemalże jedwabiste. W końcu się błyszczą, a efekt utrzymuje się bardzo długo, co jest dla mnie zaskoczeniem przy moich cienkich włosach z tendencją do zaplątywania się. Nowością są dla mnie produkty do stylizacji dopasowane dokładnie do tego urządzenia. Dzięki kosmetykom z kolekcji SteamPod moja stylizacja utrzymuje się dużo dłużej. Ostatnio miałam okazję być na weselu przyjaciół, ceremonia zaślubin odbywała się w plenerze, było bardzo gorąco i parno. Dla moich włosów nie ma cięższych warunków niż taka pogoda. Miałam duże obawy czy stylizacja utrzyma się do wieczora. Szczerze byłam bardzo zaskoczona efektem! Do samego wieczora włosy były w super kondycji”. - Paulina J. Z Mławy

„Prostownica jest super, polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają. Często czeszę koleżanki na różne wyjścia i zdarzyło mi się przetestować ją na włosach kręconych, falowanych i prostych, ale mocno się puszących. Na wszystkich piątka z plusem! - Grażyna W. 

„Jestem bardzo zadowolona ze SteamPod 3.0. Zawsze miałam problem z puszącymi się włosami w dni, kiedy powietrze jest wilgotne i szczerze mówiąc, nie spodziewałam się cudów, a tu wielkie zaskoczenie. Włosy proste przez wiele godzin, mięciutkie, gładkie - w zasadzie w końcu przekonałam się do tego sposobu stylizacji”. - pisze Karolina E. 

"Ta prostownica to jest hit - moje włosy były mega gładkie od rana, aż do następnego ranka, mimo tego, że po południu lekko padało. Dobrze działa też bez dedykowanego mleczka, ale po jego nałożeniu włosy są zdecydowanie bardziej błyszczące”. - Michalina F. 

Same dobrze wiemy, jak znaczącą różnicę w codziennym wyglądzie robią dobrze ułożone i zdrowe włosy, dlatego tym bardziej cieszymy się, że nasze czytelniczki dzięki akcji testowania SteamPod 3.0 mogły odkryć nowy, znacznie szybszy i bezpieczniejszy sposób stylizacji włosów.

Więcej informacji o prostownicy parowej SteamPod 3.0 znajdziecie na stronie www.salonexpert.pl/