MOIESS Swimwear, a nie moises swimwear
MOIESS Swimwear - tak dokładnie nazywa się marka kostiumów kąpielowych Jessiki Mercedes. Wiele osób błędnie wpisuje hasło "Moises" do wyszukiwarki. Sama blogerka wielokrotnie powtarzała, że MOIESS nie oznacza nic konkretnego, z kolei podwójne "s" na końcu kojarzy się z Jess, czyli skrótem od jej imienia.

MOIESS Swimwear - kostiumy kąpielowe od Jessiki Mercedes
Kiedy pisałyśmy o marce strojów kąpielowych Jessiki Mercedes w kwietniu, byłyśmy przekonane, że to dobry ruch i, że projekt ma szanse okazać się sukcesem. Teraz, bez wahania możemy stwierdzić, że przerósł oczekiwania, nawet samej blogerki. Wczorajszego wieczoru Jessica zorganizowała nawet na instagramie specjalny live streaming, w którym powiedziała, że drugi drop będzie ostatnim w te wakacje. Jeśli wyprzeda się od razu, na kolejną kolekcję będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. "Nie byłam przygotowana na takie duże zainteresowanie moimi kostiumami kąpielowymi, myślałam, że to będzie bardziej offowa akcja" - powiedziała skromnie Jessica.

MOIESS Swimwear - druga odsłona kolekcji
W drugiej kolekcji MOIESS Swimwear znalazły się przede wszystkim bikini z trójkątnymi miseczkami i kostiumy jednoczęściowe z wycięciem po boku. Oferta kolorystyczna poszerzyła się o jeden odcień - złocisty nude, wcześniej dostępny był (oprócz bieli i czerni) kolor cielisty wpadający w róż. W sklepie MOIESS pojawiły się także modele znane z pierwszej odsłony - m.in. Tuula.

MOIESS Swimwear - ceny
Tak jak poprzednio ceny kostiumów kąpielowych Jessiki Mercedes wahają się od 170 zł do 350 zł.

Mamy pierwsze zdjęcia drugiej odsłony lookbooka! Sprawdźcie w naszej galerii!

MOIESS swimwear Jemerced : druga odsłona kostiumów kąpielowych Jessiki Mercedes - GALERIA>>