Mohito jesień 2017 - co nowego?

Mohito to jedna z naszych ulubionych sieci odzieżowych w Polsce, dlatego z niecierpliwością czekaliśmy na nową kolekcję. Nie zawiedliśmy się. W salonach Mohito pojawiła się właśnie nowa kolekcja zatytułowana "Girls in Paris". Wiemy już, że projektanci pozostają pod silną inspiracją francuskiego stylu, dlatego nowe projekty są hołdem swobodnego ubioru Paryżanek. To co w nowej kolekcji zachwyca najbardziej to warstwowość materiałów, nieoczywiste połączenia oraz nowa paleta barw. Czerń, biel i ecru - typowe kolory Mohito ustępują nieśmiało miejsca nowym tonacjom kolorystycznym. Granat, srebro, lawenda - to na te kolory stawia marka w swojej limitowanej kolekcji. Pojawiają się również perły i koraliki, które zdobią przeźroczyste, czarne bluzki czy skórzane ramoneski. Mohito nie rezygnuje z modnej ostatnio czarnej skóry i tworzy z niej ołówkowe spódnice czy spodnie. "Girls in Paris" to również cętki, które wracają do trendów w wielkim stylu. Nam przypadły do gustu czarne botki i połączenie z długim, czarnym płaszczem

Kampania Mohito jesień 2017

Zdjęcia do kampanii "Girls in Paris" realizowane były w Paryżu, a za finalny efekt odpowiada Sonia Szóstak (laureatka ELLE Style Awards 2016 w kategorii: odkrycie roku). Przed obiektywem stanęła modelka Brygida "Bree" Naumowicz z agencji Model Plus. Skoro o eklektyźmie mowa, sesja została wykonana przed zabytkowym muzeum mody Palais Galliera (inaczej Musée de la Mode de la Ville de Paris) co jest świetnym kontrastem do awangardowego stylu nowej kolekcji. 

Mohito online 2017

Wyselekcjonowaliśmy specjalnie dla Was 10 rzeczy z nowej kolekcji, które trzeba mieć jesienią. Sprawdźcie, co poleca redakcja ELLE.pl. Pardon my french! Nowe projekty znajdziecie na stronie mohito.com.

Fotografia: Sonia Szóstak /AFPHOTO
Asystent fotografa: Grzegorz Broniatowski
Modelka: Brygida ‘Bree’ Naumowicz/Model Plus
Stylizacja: Arleta Żak/MOHITO
Makijaż: Marianna Yurkiewicz
Włosy: Quentin Guyen /L2d Medias
Film: Ludwik Pruszkowski
Asystent filmu & postprodukcja: Lucas de Gastines
Dyrekcja artystyczna MOHITO: Kaja Wojtyga
Produkcja: Kamila Ławniczak i Piotr Spodnik/AFPHOTO