Strój do biegania - czas start!

Wysiłek fizyczny nie tylko fantastycznie wypływa na kształtowanie zgrabnej slywetki, ale przede wszystkim poprawia nastrój. Podczas ruchu w naszym organiźmie wzrasta poziom endorfin odpowiedzialnych za doskonałe samopoczucie. Świetne ciuchy tylko podkręcą dobry nastrój! 

Podstawą są dobre buty do biegania, wygodne spodnie, koszulka oraz sportowy biustonosz. W momentach załamania pogody warto pomyśleć o kurtce wiatrówce lub pikowanej kamizelce. Od kiedy stroje sportowe podbijają nawet światowe wybiegi, także projektanci sieciówek podchodzą do tego tematu ambitnie. Paleta kolorów ubrań do biegania nie ogranicza się już do czerni i szarości, a wzory, detale i faktury materiałów mogłyby spokojnie zaistnieć w stylizacjach z najlepszych blogów street fashion.

Jak zacząć biegać? Kilka porad dla początkujących.

Po pierwsze – motywacja

Na drugie imię masz "słomiany zapał"? Nie chcesz się zbyt szybko zniechęcić? Przede wszystkim zaplanuj treningi. Wszystkie daty wpisuj do kalendarza i traktuj jak umówione spotkania. W ELLE.pl ułożyłyśmy dla Ciebie playlistę ze świetną muzyką do biegania, żeby było jeszcze przyjemniej.

Po drugie – zawsze przygotowana

Zaplanowałaś poranne treningi? Trzymaj buty i strój do biegania przy łóżku, najlepiej dosłownie na wyciągnięcie ręki. Nie będziesz tracić czasu na przygotowanie się, a przy okazji w krytycznych porannych momentach złapiesz strój nie wstając z łóżka.

Po trzecie - nie rezygnuj

Nawet jeśli zaspałaś, pamiętaj że już 15 minut porannego treningu zacznie wyrabiać w Tobie nawyk systematycznego ćwiczenia! Dodatkowo możesz opracować sobie kilka wariantów tras, wtedy łatwiej będzie Ci dopasować trening do harmonogramu dnia i niespodziewanych sytuacji. Jeśli potrzebujesz wsparcia w postanowieniach - znajdź sobie partnera do biegania. 

Modny strój do biegania, kolaż ELLE.pl

Modny strój do biegania, GALERIA >>>