Ich propozycje na manicure diametralnie się różnią, ale łączy je wspólny mianownik, którym w tym przypadku jest... "prostota". Tym razem gwiazdy (pewnie tylko na chwilę) odchodzą od zaskakujących wzorków i odcieni paznokci, decydując się na kolory, które pasują do prawie każdej stylizacji. Ważny jest też odpowiedni kształt płytki. 

Modny manicure na lato 2020 w stylu Victorii Beckham

instagram stories

Podczas gdy Cardi B czy Kylie Jenner uwielbiają neonowe "pazy", Victoria Beckham poszła w drugą stronę i zdecydowała się na klasyczny biały manicure. Projektantka zaprezentowała swój nowy look  kilka dni temu na instastories, jako idealny manicure na lato 2020. Totalnie się z tym zgadzamy, zwłaszcza, że w sezonie wakacyjnym prym wiodą jasne sukienki. Zauważyliście kształt płytki? Słynna Brytyjka ma delikatne i minimalistyczne zaokrąglone kwadraty, które idealnie pasują właśnie do jasnych kolorów.  

7 najmodniejszych kształtów paznokci. Jak je uzyskać? >>

Modny manicure na lato 2020 w stylu Kendall Jenner

instagram stories

Kwadratowe paznokcie ma za to Kendall Jenner. Modelka ze względu na swoją profesję rzadko eksperymentuje z włosami czy makijażem, za to chętnie "szaleje" w temacie manicure. Pamiętacie mani w krowie łaty? To właśnie Amerykanka wylansowała ten trend. Potem był szał na subtelny "Negative-Space Nail Art" w odcieniu pastelowej zieleni. A co tym razem wybrała Kendall? Okazuje się, że Jenner uwielbia paznokcie w odcieniu subtelnego różu. Delikatny nude zawsze się sprawdzi!

Modny manicure na lato 2020 w stylu Kourtney Kardashian

instagram stories

Najbardziej "szalony" manicure w tym zestawieniu na lato. Choć też nie do końca. Jeśli przyjrzycie się paznokciom 40-letniej Kardashian to zauważycie, że celebrytka zdecydowała się na najpopularniejszy kształt czyli owalną płytkę oraz na słynny od dekad french manicure. Jedyną, a nawet najważniejszą zmianą jest kolor. Starsza siostra Kim Kardashian zdecydowała, że prawie każdy paznokieć będzie w innym pastelowym odcieniu. Ta wersja słynnego frencha ma wiele fanek na instagramie. 

Nowy french – 30 pomysłów na francuski manicure w nowej odsłonie [trendy 2020] >>