Charakterystyczny dla tamtej dekaty make-up jest łatwy i szybki, a przy tym efektowny. Nie wymaga wprawy i dużej liczby kosmetyków, a robi ogromne wrażenie. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na fluffy brows w klimacie Cindy Crawford, czy konturówkę na ustach jak u Pameli Anderson, wizażystka Maybelline New York, Klaudia, udowadnia, że można wykonać go bez wysiłku.

 

Krok 1: Podkład Super Stay 24h Skin Tint

Aby uzyskać naturalny efekt glow, ogranicz się do jednej warstwy i nałóż go pędzlem, wykonując koliste ruchy. Zawarte podkładzie Super Stay 24h Skin Tint pigmenty Skin Tint idealnie dopasowują się do kolorytu skóry, a witamina C zapewnia jej rozświetlenie.

Fot. Content Studio

Krok 2: Kredka do brwi Express Brow Ultra Slim

Infaillible Brows to kredka i szczoteczka w jednym. Wypełnij i wystylizuj nią brwi, nadając im łukowaty kształt – stworzysz tak look w stylu lat 90.

Fot. Content Studio

Krok 3: Tattoo Gel Liner

W kolejnym kroku sięgnij po Tattoo Gel Liner, który wyróżnia się żelową i łatwą w aplikacji formułą. Narysuj kreskę na linii rzęs (na górnej i dolnej powiece), a następnie rozmyj – grunge’owy sznyt gwarantowany.

Fot. Content Studio

Krok 4: Maskara Lash Sensational Sky High

Aby uzyskać charakterystyczny dla lat 90. efekt wyraźnie wydłużonych i pogrubionych rzęs, nałóż na nie odważnie kilka warstw maskary. Elastyczna szczoteczka, w którą wyposażona została Lash Sensational Sky High, nie pominie żadnego włoska.

Fot. Content Studio

Krok 5 i 6: Pomadka Super Stay Vinyl Ink

Czas na usta. W celu podkreślenia konturu i nadania im winylowego wykończenia, wybierz kultową szminkę Super Stay Vinyl Ink w odcieniu klasycznej czerwieni lub burgundu. Ta płynna pomadka zapewnia intensywny kolor i połysk, a przy tym nie rozmazuje się ani nie ściera.

Fot. Content Studio

Super Stay Vinyl Ink doskonale sprawdzi się też w roli różu. Nałóż niewielką ilość pigmentu na kości policzkowe i nos, a następnie delikatnie rozetrzyj. Uwydatnisz w ten sposób rysy twarzy i nadasz cerze świeży wygląd.

Fot. Content Studio