Modne spodnie na wiosnę 2024. Capri

Philip Lim wiosna-lato 2024Philip Lim wiosna-lato 2024 / Spotlight/Launchmetrics

Ten ikoniczny styl z przełomu lat 90. i 00. znów zdobywa popularność - najlepszy dowód na to, że moda rzeczywiście jest cykliczna. Postaw na fason przylegający do łydki i dodaj do niego buty na obcasie, które nadadzą stylizacji szyku w stylu retro (Audrey Hepburn, czy to ty?). A jeśli wolisz patrzeć przed siebie - poeksperymentuj z proporcjami, łącząc rybaczki z obszernymi koszulami lub pudełkowymi marynarkami, żeby stworzyć świeżą wariację na temat klasyki.

Modne spodnie na wiosnę 2024. Podkowy

Alaia wiosna-lato 2024Alaia wiosna-lato 2024 / Spotlight/Launchmetrics

Trochę vintage, trochę futurystyczna; architektoniczna i zarazem wygodna... Ta wyjątkowa nogawka doda artystycznego sznytu Twojemu outfitowi, nie rezygnując przy tym z wyrafinowania. Spodnie o fasonie podkowy są idealne dla tych, którzy chcą wyróżnić się z tłumu bez poświęcania komfortu.

Modne spodnie na wiosnę 2024. Bojówki luxe

Saint Laurent wiosna-lato 2024Saint Laurent wiosna-lato 2024 / Spotlight/Launchmetrics

Widziane już na gwiazdach takich jak Rihanna i Dua Lipa, te funkcjonalne spodnie przeszły szykowną metamorfozę na rok 2024. Mamy na myśli modele z wysokim stanem, wąskimi nogawkami i smukłymi kieszeniami, które emanują polorem i wyrafinowaniem. Wystarczy połączyć je z niskimi obcasami, by od razu nabrały wieczorowego charakteru.

Modne spodnie na wiosnę 2024. Korpo

Tom Ford wiosna-lato 2024Tom Ford wiosna-lato 2024 / Spotlight/Launchmetrics

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na dopasowany garnitur, czy kombinację z innymi elementami garderoby, prążkowane spodnie dodają autorytetu każdej stylizacji. Spytaj tylko Naomi Campbell, której oszałamiający zestaw od Coperni to najlepszy dowód, że chociaż termin "girlboss" wyszedł z mody - power dressing zawsze jest w dobrym tonie.

Modne spodnie na wiosnę 2024. Nogi aż po pachy

Loewe wiosna-lato 2024Loewe wiosna-lato 2024 / Spotlight/Launchmetrics

Mamy nadzieję, że nie pozbyłyście się wszystkich spodni z wysokim stanem pod wpływem "hajpu" na trend Y2K, bo jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa. Jonathan Anderson z Loewe podniósł talię tak wysoko, że aż prawie ociera się o stanik. Alaïa, Hermès i Louis Vuitton nie poszły w aż takie ekstremum, ale osiągnięto konsensus: jeśli chodzi o pas spodni... mierz wysoko.

Zobacz więcej najmodniejszych sylwetek spodni na sezon wiosna-lato 2024: