Paznokcie na święta 2022: Rich bitch glitz nails w stylu Camili Cabello

Minimalistyczną stylizację z subtelnym, brokatowym akcentem stworzył Toma Bachik – ulubiony manicurzysta Camili Cabello. Przyciąga wzrok, a do tego jest dziecinnie prosta w wykonaniu. Płytkę wystarczy pokryć transparentnym lakierem hybrydowym, a następnie namalować prostą linię za pomocą lakieru ze złotym brokatem. Efekt jak z salonu zapewnią lakiery CND Vinylux.

Paznokcie na święta 2022: Pearl nails w stylu Hailey Bieber

Wyglądają jak paznokcie syrenki Arielki. Perłowe mani Hailey to dzieło Natalie Minervy, która zasłynęła odjechanymi stylizacjami bohaterek serialu „Euphoria”. Manicurzystka zastosowała tu technikę Frombré, czyli French ombré – zamiast namalować odcinającą się, białą końcówkę, zrobiła cieniowanie uzyskując ciemniejszy efekt u nasady i jaśniejszy na końcach.

Paznokcie na święta 2022: Rouge Noir nails w stylu Margot Robbie

Kolejny pomysł na świąteczne mani od Toma Bachika – tym razem dla pięknej Margot Robbie. Tom użył tu jednego ze swoich ulubionych lakierów, kultowego Rouge Noir od Chanel. Głęboki burgund jest jednym z bestsellerów francuskiej marki i kolorem, po który często sięgają słynni styliści. Będzie doskonale pasować do świątecznych stylizacji w odcieniach szmaragdu i złota.

Paznokcie na święta 2022: Rich girl nails w stylu Jennifer Lopez

„Paznokcie bogatej dziewczyny” to elegancki, dopracowany manicure nude z maksymalnie lśniącym wykończeniem. Na taką stylizację zdecydowała się niedawno Jennifer Lopez. Stonowany, kremowy lakier stanowi idealne tło dla dużej, wyrazistej biżuterii, którą założysz do wigilijnej kolacji.  

Paznokcie na święta 2022: Half-moon manicure Betiny Goldstein

Retro manicure w stylu gwiazd starego Hollywood, o którym przypomniała nam stylistka gwiazd Betina Goldstein. To czysta, klasyczna czerwień, ale podana w nieoczywistej formie – z ciekawym detalem w postaci półksiężyca u nasady płytki. Betina użyła tu lakieru Chanel w odcieniu Pirate.