Premiery i gale filmowe wymagają perfekcji, pod każdym względem i dotyczą również detali. Oczywiście najpierw zwracamy uwagę na suknie, ale potem spoglądamy na kolejne szczegóły, które są rozpracowywane na części pierwsze. To samo tyczy się manicure - paznokcie gwiazd od dawna służą za inspirację na codzienny look. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić na co ostatnio zdecydowały się Selena Gomez, Jennifer Lopez czy Margot Robbie. Autorem ich mani jest Tom Bachik, który współpracuje tez często z Camila Cabello Nicolą Peltz Beckham, Lily Aldridge, Rachel Zegler, czy Heidi Klum.

Manicure w stylu Margot Robbie bije rekordy popularności

Manicure Margot Robbie na rozdaniu Złotych Globów miał za zadanie subtelnie podkreślić kreację Chanel, którą aktorka wybrała na ten wieczór. Różowa suknia z wszytymi koralikami i koronką delikatnie mieniła się pod wpływem fleszy i reflektorów - tak samo paznokcie gwiazdy. Bachik chciał, żeby efekt był jednocześnie subtelny, ale i wyrazisty, a to za sprawą lakieru Expressie o nazwie "Holo" (użyto cienkiej warstwy jako top coat). Podstawą był lza to akier Essie w odcieniu "Hi Maintenance" oraz baza "Here to stay".

Modne paznokcie Seleny Gomez na gali rozdania Złotych Globów

Jeszcze więcej błysku! Selena Gomez na galę Złotych Globów założyła czarną suknię Valentino z bufiastymi rękawami tuż przy łokciach. Makijaż, jak i sama stylizacja były z tych klasycznych, dlatego Amerykanka postanowiła odrobinę zaszaleć z mani, ale był to luz kontrolowany. Jej paznokcie były tak przyozdobione, że gwiazda nie potrzebowała już za bardzo biżuterii. Do stworzenia paznokci w tym stylu użyto produktów marki Aprés Nail, w tym lakieru o nazwie "Forgotten Film" oraz pyłku z kryształkami Swarovskiego.

Modna klasyka od Jennifer Lopez

Najdelikatniejsza propozycja, ale za to jaka dziewczęca! To różowe mani należy do Jennifer Lopez, która od kilku dni promuje swój najnowszy film "Wystrzałowe wesele". Nas zachwyciła stylizacja gwiazdy od Magdy Butrym, jak i biały komplet z metką Michael Kors. W obu przypadkach świetnie sprawdziły się paznokcie w kolorze "pink", zestawione ze złotą biżuterią. Klasa!