Modne okulary korekcyjne: babciny szyk

Modne okulary korekcyjne: babciny szyk, Gucci, fot. Imaxtree

Kiedyś były synonimem obciachu, dziś są in i królują na wybiegach. Okulary korekcyjne z grubymi oprawkami i z łańcuszkami mają wyglądać jak te noszone przez nasze babcie. Może nie dodadzą Ci seksapilu, ale stylowego looku na pewno. Popatrz tylko na modelki na pokazach Gucci.

Modne okulary - jesień 2018 >>

Modne okulary korekcyjne: błysk 

Modne okulary korekcyjne: błysk, Lutz, fot. Imaxtree

Po pierwsze, okulary Lutz mają być tylko inspiracją! Nie namawiamy do tego, by pozbawić okulary korekcyjnych właściwości. Patrząc jednak na pokazy mody, brokatowe oprawki albo modele ozdobione kryształkami są hitem. Z łatwością mogą służyć za biżuterię i z pewnością okażą się niezastąpione w sytuacjach awaryjnych, kiedy nie mamy czasu ani na makijaż ani na dobieranie wyrazistych dodatków.

Modne okulary korekcyjne: laboratorium Dextera

Modne okulary korekcyjne: laboratorium Dextera, Stella Jean, fot. Imaxtree

Modne okulary korekcyjne coraz częściej przypominają modele, które nosiliśmy na lekcjach chemii podczas eksperymentów. Projektanci (np. Pucci, Stella Jean) docenili w końcu ich urok i wprowadzili na wybiegi. Przezroczyste oprawki wyeksponują makijaż i oczy. Bajka o laboratorium Dextera też może być inspiracją.

Modne okulary korekcyjne: kolor 

Modne okulary korekcyjne: kolor, Fulton, fot. Imaxtree

Kolor rządzi! Modne okulary korekcyjne przyciągają wzrok (innych) za sprawą odcieni oranżu, krwistej czerwieni i kwaśnej cytryny. Przy takich barwach sprawdzą się "kocie" modele oprawek. 

Modne okulary korekcyjne - GALERIA>>