Modne kopertówki wiosna-lato 2014 - trendy z wybiegu

Projektanci pokochali kopertówki! Modne w sezonie wiosna-lato 2014 torby listonoszki mają niezłą konkurencję. Kopertówki błyszczą (sprawdź metaliczne odcienie), mają frędzle albo pokrywa ją skóra węża i to nadodatek w każdym odcieniu tęczy. Anya Hindmarch proponuje, żeby nosić nie jedną, ale…dwie torebki na raz. Najlepiej w dwóch kontrastowych kolorach. A u Mulberry wzór na kopertówce nawiązuje do tego na sukience, tylko jest odpowiednio zmniejszony. Panuje więc różnorodność i bogactwo printów.

Modne kopertówki wiosna-lato 2014, Mulberry SS14, Anya Hindmarch SS14, Zaldig e Voltaire SS14, fot. Imaxtree, kolaż ELLE.pl

Modne kopertówki wiosna-lato 2014 - jak i z czym je nosić? 

Ulica pokochała modne kopertówki nie tylko na wieczorowe wyjścia, ale i na co dzień. Fashionistki zestawiają je z pozornie nie pasującymi ubraniami (np. wzór skóry węża na bluzce z koronką i serduszkami na torebce). Możesz też zastosować zasadę kontrastu. Karminową kopertówkę połącz z zieloną spódnicą, białą torebkę z małą czarną (bezkonkurencyjne połączenie black&white). Jeśli nie jesteś miłośniczką koloru, ciemną skórzaną torebkę dodaj do beżowych ubrań. Jeśli wybierzesz dużą transparentną kopertówkę włóż do niej drugą mniejszą (już nieprzezroczystą) - tak robią blogerki i celebrytki. 
 

Modne kopertówki wiosna-lato 2014, street fashion, fot. Imaxtree, kolaż ELLE.pl

Modne kopertówki wiosna-lato 2014 - kolor i materiał (propozycje ze sklepów)

W sieciówkach znajdziesz całą gamę różnorodnych kopertówek, od tych małych, w których mieści się tylko szminka i telefon, po te w rozmiarze XXL. W ślad za projektantami mody, Zara proponuje kopertówki z frędzlami albo wykonane z transparentnego materiału, a H&M metaliczne, które zabierzesz ze sobą nie tylko na imprezę, ale też na plażę.

Modne kopertówki wiosna-lato 2014 - Nasze propozycje z sieciówek - GALERIA >> 

Zobacz też:

Modne kopertówki w sklepie ELLE: