Najmodniejsze będą naturalne odcienie blondu - beżowe i mysie. W trendy wpisują się też tony rudości, jednak bardziej niż marchewka cool będzie miedź. Jeśli wolicie w nowym sezonie ciemne włosy, nadajcie im kolor inspirowany gorzką czekoladą.

Modne kolory włosów na jesień i zimę 2019/2020: beżowy blond

Platyna nadal nie wychodzi z mody (o tym niżej), ale w trendy wpisują się przede wszystkim naturalne odcienie blondów. Jeśli całe życie narzekałyście na swój mysi kolor, teraz radzimy wam się z nim polubić i absolutnie nie zmieniać. Macie jeszcze jakieś wątpliwości? Przejrzyjcie zdjęcia modelek zza kulis pokazów takich marek jak m.in. Annakiki, Isabel Marant, czy Loewe - w beżowo-szarych włosach wyglądają naprawdę pięknie. 

Beżowy blond / fot. Imaxtree

Modne kolory włosów na jesień i zimę 2019/2020: miedź

Kiedy Julia Banaś (na zdjęciu) zdecydowała się przefarbować swoje włosy na rudy odcień miedzi, jej kariera nabrała tempa. Nic dziwnego, taki odcień na włosach podkreśla jej zielony kolor oczu i świetnie współgra z jasną cerą. Jeśli macie podobny typ urody, w nadchodzącym sezonie na poważnie rozważcie taką koloryzację. 

Nowością jeśli chodzi o rudości jest odcień chłodnej jasnej miedzi - trochę wpada w róż, trochę w szarość, trochę w oranż. Właśnie taki kolor włosów miały modelki na pokazie Balmain (zobaczcie w naszej galerii!). 

Modne fryzury z rudych włosów >>

Miedziany kolor włosów / fot. Imaxtree

Modne kolory włosów na jesień i zimę 2019/2020: żółta platyna

Była już moda na zimną, niemal białą platynę, był też trend na żółty "margarynowy" odcień blondu. Teraz te dwie tendencje się ze sobą łączą. Jesienią i zimą 2019 /2020 projektanci (m.in. De Vincenzo, Jourden, Lanvin) lansują ciepły rozbielony ton włosów. To dość odważny kolor, ale dużo łatwiejszy w utrzymaniu niż biel czy srebro, dlatego ma szansę zdobyć dużą popularność. 

Platynowe włosy / fot. Imaxtree

Modne kolory włosów na jesień i zimę 2019/2020: gorzka czekolada

Chociaż na instagramie dużą popularnością cieszą się ciemne włosy z jasnymi pasemkami albo ombre przechodzące z brązu w złoty blond, to projektanci są zgodni, że najmodniej będzie jesienią i zimą 2019/2020 nosić na głowie jednolity ciemny ton czekolady. Taki odcień jest chłodny, szlachetny i niezwykle wyrazisty. Przekonajcie się przeglądając fotografie z wybiegów: Alexandre Vauthier czy Lela Rose.

Ciemne włosy / fot. Imaxtree

Czytaj też: Modne fryzury na jesień i zimę 2019/2020 >>>>