Już kilka miesięcy temu zwiastowaliśmy trend 2019 na modne włosy w odcieniu "Icy White". Platynowy blond znów wraca do łask, a w kwietniu lansowana jest kolejna odsłona, tym razem o nazwie "Nordic White". Obie propozycje na modne fryzury są mroźne i bardzo jasne. Na razie żegnamy ukochane złociste pasma, a witamy białe włosy. Niestety, to nie jest łatwy odcień - i do noszenia i do uzyskania. Jak wygląda koloryzacja w tym stylu? Odkryj włosy w kolorze "Nordic White".

Modne fryzury: Jessica Alba to kolejna gwiazda, która obcięła włosy. Jak teraz wygląda? [trendy jesień 2019] >>

Modne fryzury: to uczesanie było hitem w latach 60. Włosy w tym stylu uwielbiają teraz Kim Kardashian West, Jennifer Lopez, Kylie Jenner i Sophie Turner [trendy 2019] >>

Modne fryzury: włosy w kolorze Nordic White [trendy 2019]

Od razu ostrzegamy, to nie jest dobra koloryzacja dla właścicieli zniszczonych osób. Powinny jej się wystrzegać również osoby walczące z wypadającymi lokami. Niestety, farbowanie na tak jasny, a wręcz biały odcień blondu często niszczy strukturę włosa. Po prostu nie róbcie tego sami w domu tylko idźcie do profesjonalisty. Na dodatek, efekt jest często krótkotrwały. Włosy w kolorze Nordic White czy podobnych odcieni szybko się zmywają, stają się często szare, albo lekko żółtawe. Dlatego tak ważna jest pielęgnacja: maski, dobrej jakości odżywki, czy fioletowe szampony powinny znaleźć się w każdej łazience osoby, która decyduje się na włosy w stylu "Nordic White". Efekt jest jednak oszałamiający, więc warto choć raz zdecydować się na modne fryzury tego typu.

Modne włosy w odcieniu Nordic White. Kto je nosi?

Nordic White nie jest niczym nowym. Włosy w tym odcieniu lansowała już Ola Rudnicka w 2014 roku. Jednak ten trend swoją największą popularność osiągnął w 2017 roku. Na modną fryzurę tego typu zdecydowały się wtedy Cara Delevingne, Zoe Kravitz, Jennifer Lawrence, Michelle Williams, Karlie Kloss czy Kristen Stewart. W tym roku platynowy blond pokochały Gwen Stefani, Katy Perry oraz Lady Gaga (pamiętacie jak prezentowała się na Oscarach)?

Modne fryzury na lato: poznaj odcień "Toasty Melt" [trendy 2019] >>

Modne fryzury: włosy w kolorze Nordic White [trendy 2019]. Zdjęcia