Modne fryzury: Beachy waves - fale

W 2019 roku surferskie fale mają wyglądać ultranaturalnie. Nie traktujcie ich zbyt mocno lakierem albo pianką. Zgodnie z trendami - powinny być miękkie w dotyku i podatne na układanie (tak żebyście w każdej chwili mogły zmienić np. stronę po której zaczesany macie przedziałek). Inspiracje na taką modną fryzurę? Zdjęcia z pokazów Etro czy Alberta Ferretti.

Ta fryzura była modna w latach 90. Dziś uwielbiają ją Kendall Jenner, Bella Hadid i Lucy Boynton >>

Jak zrobić taką modną fryzurę?

Najpierw zakręćcie loki z pomocą dość cienkiej lokówki (najlepiej stożkowej), a później spryskajcie je tak zwanym sprejem teksturyzującym (Texturizing Hair Spray) albo odżywką z solą morską. Na końce włosów nałóżcie olejek albo serum, by włosy wyglądały na odżywione i błyszczące.

Fryzury Acne / Imaxtree

Modne fryzury: Grzywka

Grzywki były hitem 2018 roku. W nadchodzącym sezonie nadal jednak nie wychodzą z mody. W trendy wpisują się grzywki obcięte od linijki (Dion Lee), a także te postrzępione albo sięgające do połowy czoła. 

Czytaj więcej: Modne fryzury z grzywką >>>

Fryzura Dion Lee / Imaxtree

Modne fryzury: potargany wet look

Wet look modny jest już od kilku (jak nie kilkunastu) sezonów. Wiosną i latem 2019 mamy go jednak nosić w nowej wersji. Włosy powinny nie tylko sprawiać wrażenie mokrych, ale także pozostawionych w artystycznym nieładzie. Po uzyskaniu efektu wet look (zobaczcie poniżej, jak go osiągnąć), włosy nonszalancko zepnijcie gumką albo klamrą - nie zapomnijcie o pejsach. Sprawdźcie, jak zrobili to styliści fryzur na pokazie Haider Ackermann.

Fryzura z pokazu Haider Ackermann / Imaxtree

Jak uzyskać efekt wet look? Obejrzycie tutorial: 


Modne fryzury: Fryzura ze spinkami

Modną fryzurę na wiosnę 2019 możecie z łatwością wyczarować same w domu. Wystarczy zapatrzeć się w efektowne akcesoria do włosów - plastikowe klamry albo wsuwki z cyrkoniami (najlepiej z napisem jak na pokazie Ashley Williams). Wepnijcie je w kok (De Vincenzo) albo ozdóbcie nimi fale. Dużo sposobów na takie modne upięcie znajdziecie na instagramie. 

Czytaj też: Spinki i klamry do włosów - modne dodatki >>>

Fryzura z pokazu Ashley Williams / Imaxtree

Modne fryzury: węzeł

Wiosną i latem 2019 bardziej niż misternie ułożone warkocze czy koki primabaleriny modne będą luźne upięcie. Świetną fryzurę wypatrzyłyśmy na pokazie Afterhomework. Ja ją zrobić? Wystarczy umyć i wysuszyć włosy suszarką, a później spiąć je cienką czarną gumką. Wykonajcie ruch podobny do tego wykonywanego przy robieniu kucyka, tylko nie przekładajcie włosów do końca. Nie zapomnijcie zostawić z przodu luźnych, lekko pofalowanych  pasm włosów. Na koniec włosy spryskajcie sprejem nabłyszczającym.

Fryzura z pokazu Afterhomework / Imaxtree