Modna biżuteria na karnawał - atrologiczne motywy

Księżycowa biżuteria W.KRUK

Zdecydowanie przeżywamy dziś renesans astrologii. Kolejne retrogradacje Marsa, pełnie w Skorpionie, kosmiczne przesilenia i układy planet mają na nas wpływ. A przynajmniej lubimy tak myśleć. Jeśli czytasz z gwiazd, zawieś je też na szyi - nawet całą plejadą. W tym sezonie nikt nie ma prawa posądzić Cię o przesadę. Powie Ci to każda stylistka przewidująca trendy. Wierz w ciemno - to pewniejsze niż horoskop – najlepsze wybory znajdziesz w magicznej kolekcji Alchemia, jak również pośród innych księżycowych inspiracji od W.KRUK

Kolekcja Alchemia

Modna biżuteria na karnawał - sygnety

Kolekcja Royal

Sezon jesień-zima 2022/2023 należy do maksymalistek. To spowodowało, że projektanci biżuterii wreszcie zaczęli tworzyć nie tylko dla wielbicielek minimalizmu. Drobne pierścionki na naszych dłoniach zastąpiły duże, bogato zdobione sygnety. Modne są także te przypominające męskie, masywne, z pojedynczymi kamieniami. Historycznie sygnety były znane jako „pierścienie dżentelmenów” i tradycyjnie postrzegane jako symbol dziedzictwa rodzinnego. Dziś przetworzone przez wiele domów mody są najnowocześniejszym akcesorium, świetnym także na karnawał. Sygnet Royal od W.KRUK załóż kontrastowo do jedwabnej slip dress, albo w stylistycznej zgodzie do eleganckiego garnituru. Jeśli minimalizm to nie Twoja bajka, możesz upstrzyć dłoń dodatkowo drobnymi pierścionkami, tak jak na zdjęciach z unikatowych i różnorodnych kolekcji W.KRUK.

Biżuteria z kolekcji Royal i Alchemia W.KRUK

Modna biżuteria na karnawał - nowoczesna arystokracja

W karnawale łamiemy zakodowane zasady. W biżuterii zrób małą rebelię jak Meghan Markle na dworze Windsorów. Szlachetne perły i perełki, biżuterię jak ze skarbców Pałacu Buckingham możesz swobodnie łączyć z nowoczesnymi łańcuchami. Kolczyki rozety, pierścionki z perłami i naturalnymi kamieniami, markazytami, topazami, onyksami – W.KRUK ma ich mnóstwo! Będą pięknie wyglądać w towarzystwie luksusowych minimalistycznych chokerów z łańcuszkowych ogniw, jak te z kolekcji ambasadorskiej Longplay Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki.

Biżuteria z kolekcji Longplay oraz Alchemia