Rosyjska top modelka otwiera nasze zestawienie - jej tweet i zdjęcie na Instagramie wywołały furorę. Ostatnimi czasu Natasha Poly unikała publicznych wystąpień, nie pozowała też do sesji modowych. Na portale społecznościowe wrzucała tylko zdjęcia portretowe aż do wczoraj, kiedy pokazała światu ciążowy brzuszek w sukni w stylu boho od Caroliny Herrery. Poly musi być już w 5-6 miesiącu ciąży, więc rodzina modelki i holenderskiego biznesmena Petera Bakkera powiększy się już wkrótce!

Drugim ważnym tematem na profilach modelek było zakończenie szkoły. Przypomnijmy, że polskie modelki urodzone w 1994 r. zdają w tym roku maturę, a w tym tygodniu skończyły zajęcia dydaktyczne w liceach. Zuzanna Bijoch twittuje nawet krótkie filmiki relacjonujące przygotowania do matury z matematyki!

Znacznie spokojniej jest w Nowym Jorku - Anja Rubik prowadzi bujne życie towarzyskie wśród elit NYC, Magda Frąckowiak robi sobie autoportrety komórką, a najmłodsze pokolenie cieszy się wiosną na Brooklynie. Na Instagramie możemy śledzić sielski tryb życia nowojorskich przyjaciółek - Magdy Jasek, Patrycji Gardygajło i Asi Piwki.

Modelki na Instagramie - podsumowanie tygodnia pełnego newsów w GALERII