Zuzanna Bijoch jest nie tylko gwiazdą wybiegów, ale również pisarką. Już niedługo do sprzedaży trafi jej debiutancka powieść, oparta na życiorysie Bijoch, zatytułowana "Modelka". Jak naprawdę wygląda świat modelingu i jakie panują w nim zasady? Czego mogą się spodziewać dziewczyny, które właśnie trafiły do branży? Tego dowiecie się właśnie z tej książki. 

"Książka ta, jest bardziej szczera niż jakikolwiek udzielony przeze mnie wywiad. Będziesz świadkiem rozmów i sytuacji, które odbywają się za zamkniętymi drzwiami. Zobaczysz, jak naprawdę wygląda praca modelki, ile pieniędzy się zarabia i od kogo to zależy. Co trzeba zrobić, żeby odnieść sukces, a o co pozostaje się modlić. Wbrew powszechnej opinii wcale nie musisz być miła, grzeczna i pracować najciężej ze wszystkich, bo dobre uczennice chodzą po tych samych wybiegach co dziewczyny, które rzuciły szkołę. Przyda ci się natomiast silny charakter, wyczucie, spryt i nieprzyzwoite poczucie humoru."

Nam już się udało przeczytać powieść Zuzanny Bijoch. Z okazji tego debiutu postanowiliśmy zdradzić wam rąbka tajemnicy i opublikować kilka cytatów z "Modelki". Przeczytajcie:

"Modelka", debiutancka powieść Zuzanny Bijoch [CYTATY] >>

Powieść "Modelka" Zuzanny Bijoch możecie zamówić tutaj >>