Moda narciarska na zimę 2017? Materiały, które powstały przy użyciu nowoczesnej technologii oraz ostre kolory. Obojętne czy szukasz kurtki narciarskiej czy snowboardowej zasada jest jedna - musisz się odróżnić od innych na stoku. Ci co jeżdżą w góry co roku, więdzą że przez ostatnich kilka lat większość narciarzy wybiera czarne, czerwone lub białe kurtki narciarskie. Oczywiście nikomu nie zabronimy noszenia okryć wierzchnich w tych kolorach, ale lepiej zastanówcie się nad wyborem. Zwłaszcza jeśli jeździcie w większej grupie - nie chcecie się przecież zgubić wśród tak samo wyglądających narciarzy czy deskarzy.

Kurtki narciarskie oraz oversize'owe dla snowboardzistów na ten sezon występują w przeróżnych barwach czy wzorach. Nas zachwyciły odcienie pomarańczy, bordo, khaki a także printy - zwłaszcza te w stylu etno, czy kwiatowe. Sprawdźcie co dla was znalazłyśmy!

Moda narciarska: kurtki narciarskie >>

P.S. Czy twój chłopak też potrzebuje kurtki narciarskiej? Marka Tommy Hilfiger nawiązała współpracę z Rossignol. Efektem jest mini kolekcja dla mężczyzn TommyxRossignol składająca się ze wspomnianych już kurtek, spodni narciarskich, kardiganów, a także sprzętu (narty, buty, kask). 

TommyxRossignol