Moda na Open'er Festival 2016: fashion stage

Moda na Open'er Festival 2016, fot. Kasia Kmiotek

Na Open'erze oprócz scen rozstawiony jest także wybieg. W strefie fashion stage można poczuć się jak redaktorzy mody i przyjść na pokazy młodych polskich projektantów. Swoje minipokazy mają: Dastin Poraziński, Anna Pietrowicz, Waleria Tokarzewska-Karasiewicz, Joanna Organiściak, Majors, Litfashion, Magda Hasiak, Acephala i Zuzanna Kwapisz. Po prezentacjach kolekcji możecie od razu... je kupić. Obok wybiegu znajdziecie stoiska projektantów.

Moda na Open'er Festival 2016: strefa ELLE

fot. Kasia Kiotek

Nie tylko każdego dnia festiwalu relacjonujemy dla was, co się na nim dzieje (na naszej stronie internetowej, Snapchacie, Facebooku i Instagramie), ale także przygotowałyśmy dla was specjalną strefę ELLE. Możecie w niej odpocząć, rozłożyć się na leżakach i oczywiście poczytać ELLE.

Moda na Open'er Festival 2016: strefa H&M

Przy głównym pasażu na przeciwko foodtrucków stanęła kolorowa strefa H&M. Nie można jej nie zauważyć. Specjalnie wbudowany na tę okazję kontener przyozdobiono wielobarwnymi wstążkami. W środku panuje prawdziwy festiwalowy klimat - stoją palmy, a odpocząć można na hamakach. Dodatkową atrakcją jest możliwość ozdobienia swoich ubrań specjalnie wykonanymi tam naszywkami. Wystarczy, że przyjdziecie tam ze swoimi znajomymi, zrobicie sobie zdjęcie, oznaczycie je specjalnym hashtagiem i... wydrukujecie na płótnie. Taka naszywka to nie tylko ciekawa pamiątka, ale także ciekawa alternatywa dla plastikowych przypinek np. dżinsowych kurtkach albo materiałowych torbach.

Moda na Open'er Festival 2016: butiki od polskich projektantów

fot. archiwum prywatne

Przy głównym pasażu można wybrać się na zakupy z prawdziwego zdarzenia. Swoje autorskie kolekcje na Open'erze sprzedają m.in.: dziewczyny z Local Heroes, Patryk Wojciechowski i Maciej Sieradzki (chłopaków kojarzycie na pewno z programu Project Runway), Pan Tu Nie Stał czy The Urban Beard. My w The Urban Beard kupiłyśmy męską parkę, która nie tylko chroni nas od deszczu, ale także stylowo wygląda i dla kontrastu - różowe bluzki z kotkami i skarpetki w awokado w pop up storze Local Heroes. U Arety Szpury i Karoliny Słoty oprócz shoppingu, zrobicie sobie także zdjęcie w fotobudce (my już mamy!) - kolorowe gadżety, np. okulary w kształcie ananasów - czekają!

Moda na Open'er Festival 2016: street fashion

Marta Dyks na Open'erze, fot. Kasia Kmiotek

Jeśli postawiliście na ciekawy festiwalowy look Open'erze, na pewno nie umkniecie oku naszej fotografce. Kasia Kmiotek (która jest laureatką naszego konkursu na wysłanniczkę ELLE ) szuka na Open'er Festival 2016 najlepiej ubranych ludzi. Jesteście już w naszej galerii?

Street fashion: Open'er Festival 2016 - GALERIA>>