MMC Studio x Kazar - powiew lata

Za nami jeden z najgłośniejszych pokazów tego roku. Premierę swojej kolekcji resortowej zaprezentował duet MMC Studio, Ilona Majer i Rafał Michalak. Na pokazie widzieliśmy modeli i modelki w letnich, oryginalnych projektach.

Oranżeria Pałacu w Wilanowie, ogród pełen tropikalnych roślin, a do tego muzyka z akcentami szumu morza, która wprowadziła wszystkich gości w stan błogiego relaksu - trzeba przyznać, że podczas tego wieczoru starannie dopracowano każdy detal. 

Materiały prasowe

Pokaz MMC Studio Resort 2024 to projekty od Ilony Majer i Rafała Michalaka, które dopełniały modele z najnowszej kolekcji Kazar kazar x kasia i regularnej wiosenno-letniej kolekcji Kazar. Idealnie komponowały się z niebanalnymi stylizacjami od tych znanych projektantów. 

Materiały prasowe  

Kapsułowa kolekcja kazar x kasia AIRY

Kapsułowa kolekcja kazar x kasia AIRY to owoc współpracy marki Kazar z ikoną stylu, Kasią Sokołowską. Nie dziwi więc fakt, że każdy element poszczególnych modeli przesycony jest miłością do mody, nowoczesnym designem i perfekcjonizmem, a całość utrzymano w minimalistycznym klimacie. 

Materiały prasowe

W kolekcji marki Kazar AIRY znajdziemy wszystko to, co niezbędne latem. Wygodne mule, sandałki na obcasie oraz torby... ale w nowoczesnym, designerskim wydaniu. Są przestronne i miękkie niczym twoja ulubiona poduszka! Nylon, z którego powstały, jest lekki, przyjemny w dotyku i chłodny. Elementy puffy, precyzyjne przeszycia i pikowania (diabeł tkwi w szczegółach!) tworzą oryginalny, autorski wzór. Buty i torebki, które zostały wykorzystane w pokazie, z powodzeniem zastąpiły biżuteryjne dodatki. Całość prezentuje się lekko, świeżo i designersko. Wiemy już, w co musimy zaopatrzyć elementy naszej garderoby! 

... ale to nie koniec. Tego wieczoru miała miejsce jeszcze jedna, ważna premiera. Mowa o kolekcji Travel, którą przygotowała dla nas marka Kazar. 

Materiały prasowe

Czym bowiem byłyby wakacyjne wyprawy bez wygodnej (i stylowej) walizki czy torby podróżnej? Kolekcja Travel wzbogacona została również o plecaki, kosmetyczki, nerki, saszetki i inne akcesoria, które przydadzą się - nie tylko, choć szczególnie - w sezonie letnim. To gwarancja komfortowej, niezapomnianej podróży... w dobrym stylu!

Materiały prasowe