Dwa latat temu Miranda Kerr zrezygnowała z etatu ambasadorki Victoria's Secret. Oficjalnym powodem były inne projekty Australijki jednak za kulisami szeptano, że Kerr jest trudną współpracowniczką. A przecież piękna Miranda należała  do grona najpopularniejszych modelek, prestiżowych Aniołków. Fani VS byli zrozpaczeni!

Cierpliwość się opłaciła, bo jak podają zagraniczne serwisy internetowe Miranda Kerr wróci do Victoria's Secret i to już niebawem. Kerr pojawi się na słynnym show marki w listopadzie. Negocjajcie trwają, ale plotkuje się, że top modelka za powrót do brandu zgarnie ok. 3.8 miliona $. Co więcej, Miranda będzie nie tylko pozować, ale także projektować dla Victoria's Secret. Podobno dochód ze sprzedaży linii zostanie przekazany na jedną z akcji charytatywnych wybraną przez Mirandę

AKTUALIZACJA, 30.06.2015

Marka Victoria's Secret wydała oświadczenie, w którym zaprzecza tym doniesieniom. Rzecznik prasowy w rozmowie z dziennikarzem magazynu People stwierdził, że brand nie ma w planach współpracy z Mirandą Kerr... Szkoda!