Znamy bohaterki kolejnej odsłony kampanii Calvin Klein! Na zdjęciach promujących kolekcję i bieliznę na sezon wiosna-lato 2018 pojawili się m.in. dzieci Cindy Crawford, czyli Kaia Gerber i Presley Gerber, klan Kardashian-Jenner (Kim KardashianWestKhloé KardashianKourtney KardashianKendall Jenner oraz Kylie Jenner),  a także Solange Knowles. Teraz przyszedł czas na nowe bohaterki. Na premierowych fotografiach zobaczymy Paris Jackson, Millie Bobby Brown i modelkę Lulu Tenney. Jak podaje amerykańska marka w informacji prasowej, "fotografie mają za zadanie uchwycić więź między bliskimi i celebrować czynności, które je jednoczą". 

Angaż aktorki znanej z serialu "Stranger Things" nie powinien nikogo zaskoczyć. W końcu słynna nastolatka nosi głównie projekty Rafa Simonsa dla Calvin Klein podczas prestiżowych gal Hollywood, a na dodatek pozowała już do kampanii Calvin Klein By Appointment 2017. Za to córka nieżyjącego już Michaela Jacksona podobno podpisała kontrakt z amerykańskim domem mody już w maju ubiegłego roku. Co więcej, partnerowała Simonsowi na ostatniej Met Gala. Całą trójkę mogliśmy podziwiać również w teledysku The xx "I Dare You" (zespół związany jest z marką).

Autorem wszystkich zdjęć do "Our Family. #MyCalvins" jest Willy Vanderperre. Za wideo odpowiada duet rubberband, czyli Jason Sondock i Simon Davis.

 

chillen wit da rif raf

Post udostępniony przez Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson) Lut 17, 2018 o 8:13 PST