W te święta szykuje się wielki reunion rodziny Cyrusów. W jednym kadrze zobaczymy nie tylko Miley i Billy'ego Raya, czyli duet, który znamy już z Disney Channel. Do ojca i córki dołączy Dolly Parton – prywatnie matka chrzestna 29-letniej artystki. Okazja jest wyjątkowa. Gwiazda country kontynuuje współpracę ze stacją NBC. W ramach trwającej 7 lat umowy stworzyła serię telewizyjnych filmów opartych na swoich piosenkach i inspirującym życiu. Za cel obrała sobie podnoszenie widowni na duchu poprzez ciepłe historie z przesłaniem. A jak wiadomo, te działają najlepiej, gdy na ekranie widzimy śnieg i choinkowe lampki.

Miley Cyrus szczerze o swoim krótkim małżeństwie. "To była katastrofa" >>

Miley Cyrus zagra u boku Dolly Parton w nowym filmie świątecznym. W „Mountain Magic Christmas” wystąpi także Billy Ray Cyrus

Najnowsze dzieło Dolly Parton ma być „współczesnym filmowym musicalem”. Według opisu producenta „Mountain Magic Christmas” pomoże widzom na nowo odkryć magię, którą sama wokalistka dostrzega w świątecznej atmosferze i Dollywood – należącym do niej parku rozrywki w stanie Tennessee. Nie zabraknie nawiązań do klasyki literatury. Główna bohaterka (w tej roli Dolly Parton) ma udać się w sentymentalną podróż do przeszłości. Jej przewodnikami będzie trzech mędrców – przywołujących na myśl duchy z „Opowieści wigilijnej”. Historia zakończy się refleksją, że prawdziwa magia Bożego Narodzenia kryje się w sercach dzieci, jakimi kiedyś byliśmy. A istota świąt tkwi w osobach, z którymi je celebrujemy.

Filmy z Miley Cyrus, które polubią nie tylko jej fani. TOP7 >>

Scenariusz filmu napisze David Rambo. Za kamerą stanie Jow Lazarov, producent uwielbianej „Plotkary”. Dolly Parton, Miley Cyrus i Billy Ray Cyrus to nie jedyne znane nazwiska w obsadzie. Obok dawnych gwiazd serialu „Hannah Montana” zobaczymy Jimmy'ego Fallona, Zacha Williamsa, Williego Nelsona i Jimmiego Allena.

PS Jeśli nie jesteście pewni, czy bożonarodzeniowa twórczość ikony country przypadnie Wam do gustu, możecie sprawdzić tytuł „Dolly Parton: Cudownych Świąt!” na Netfliksie!