Na tę premierę czekaliśmy od wielu miesięcy. Gdy okazało się, że w jednym z nowych odcinków "Black Mirror" pojawi się Miley Cyrus internet po prostu oszalał. Po miesiącach plotek i oczekiwań, w środę odbyła się w końcu premiera 5. sezonu słynnego serialu na platformie Netflix. Do tej pory wiedzieliśmy jedynie, że  pomysłodawcy serii Charlie Brooker i Annabel Jones przedstawią trzy zupełnie nowe historie. Jak wypadła Miley? O czym jest epizod z aktorką i wokalistką?

Modne fryzury: Miley Cyrus obcięła włosy! Jak teraz gwiazda wygląda? [trendy jesień 2019] >>

Miley Cyrus komentuje rozwód z Liamem Hemsworthem i plotki o zdradzie >>

Miley Cyrus w "Black Mirror" na Netflix

Jeśli nie jesteście zaznajomieni z biografią Miley Cyrus, to przypomnimy, że międzynarodowa kariera blondynki rozpoczęła się właśnie od serialu. Chodzi o słynną produkcję "Hannah Montana" na Disney Channel (2006-2011), później były role filmowe w "Ostatniej piosence", "LOL", czy w "Tajnej agentce". Autorka hitów "Party in the USA", "Wrecking Ball", "Malibu", czy "We Can't Stop" ma na swoim koncie również sporo roli epizodycznych, jednak to udział w "Black Mirror" zelektryzował wszystkich. Powód? Tematyka serialu Netflix dotyczy niebezpieczeństw związanych z rozwojem technologii. 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: znamy przyczyny rozstania pary. Kiedy rozwód? >>

Najbogatsze aktorki w Hollywood. Kto znalazł się w rankingu na 2019 rok? >>

Miley Cyrus w "Black Mirror" wcieliła się w Ashley O, gwiazdę muzyki pop o różowych włosach. W ramach promocji odcinka pt. "Rachel, Jack and Ashley Too" Amerykanka opublikowała na swoim instagramie trzy zdjęcia promocyjne, a pod jednym z nich napisała: "I love you Miley but I listen to Ashley O" (po pol. "Kocham cię Miley, ale słucham Ashley O"). Bohaterka Miley swoją karierę rozpoczęła na YouTube, a gdy staje się celebrytką do sprzedaży trafia lalka o nazwie "Ashley Too". Jedną z nich otrzymuje w prezencie urodzinowym nastolatka Rachel Goggins (w tej roli Angourie Rice). To inteligentna zabawka, która nie tylko mówi, ale również może wchodzić w interakcję z ludźmi, jednak najczęściej zadaje pytania, wspiera lub komplementuje. Zabawka przekonuje nastolatkę do wzięcia udziału w szkolnym "talent show", jednak siostra Rachel boi się, że Ashley Too za bardzo wpływa na zachowanie młodszej siostry. A co z Ashley O?

Miley Cyrus zagrała popularną wokalistkę, która w rzeczywistości jest smutna i nieszczęśliwa. Co więcej, wokalistka ma problemy psychiczne, przez co musi brać leki. Opiekuje się nią ciotka i menadżerka w jednym. Catherine nie jest wcale taka współczująca, jakby się wydawało - w garderobie Ashley kobieta zainstalowała kamerę, dzięki czemu dowiaduje się, że jej gwiazda nie zażywa tabletek. Ciotka umieszcza lekarstwa w jedzeniu, przez co Ashley wpada w śpiączkę, a przecież musi nagrać kolejny album! Ekipa produkcyjna postanawia wykorzystać nagrania głosu wokalistki do produkcji Ashley Too, żeby stworzyć kolejne utwory. Czy gwiazda pojawi się jako hologram na scenie? Jak skończy się ta historia w "Black Mirror"? Musicie zobaczyć sami!

Poznaliście piosenki śpiewane przez Ashley O (czyli Miley Cyrus)? To covery Nine Inch Nails! Chodzi o "Head Like a Hole" i "Right Where It Belongs".