W wywiadzie dla amerykańskiego ELLE, Miley Cyrus opowiedziała o swojej wyjątkowej relacji z Liamem Hemsworthem. Para powiedziała sobie TAK w grudniu ubiegłego roku. Sekretny ślub miał miejsce dokładnie 23 grudnia, a akt potwierdzający ich małżeństwo wyciekł do internetu. W rozmowie z ELLE, Miley Cyrus powiedziała, że jej związek w niczym nie przypomina stereotypowego układu mąż - żona. Gwiazda nie wyobraża sobie też życia w modelu patriarchalnym. Pomimo bycia w heteroseksualnej relacji, przyznała, że wciąż czuje pociąg do kobiet.

Miley Cyrus ma nowego chłopaka? Z kim widuje się teraz gwiazda? >>

Modne fryzury: Miley Cyrus obcięła włosy! Jak teraz gwiazda wygląda? [trendy jesień 2019] >>

Jestem w relacji hetero, ale wciąż pociągają mnie kobiety. - zadeklarowała.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: znamy przyczyny rozstania pary >>

Piosenkarka zadeklarowała też, że nie będzie mieć dzieci, dopóki ludzie nie przestaną niszczyć planety. Miley porównała Ziemię do kobiety, od której tylko się bierze i nie daje nic w zamian: 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się! Byli małżeństwem niecały rok >>

Liam Hemsworth i Miley Cyrus: aktor skomentował rozstanie z wokalistką >>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus) Lip 11, 2019 o 5:00 PDT

 

Póki nie będę mieć pewności, że moje dziecko będzie żyć na planecie pełnej ryb w wodzie, nie chcę sprowadzać kolejnego życia na ten świat - wyznała gwiazda.
 

Cały wywiad można już przeczytać TU. Przypomnijmy, że Miley Cyrus (w ostatniej chwili zastąpiła Cardi B) wystąpiła w tym roku na Orange Warsaw Festival. Artystka promowała swój ostatni mini-album "She is Coming".