Nowe włosy Miley Cyrus zadebiutowały na Instagramie – Amerykanka dodała trzy swoje zdjęcia w czarnym okryciu z piękną, czerwoną torebką Gucci z premierowej kolekcji włoskiego domu mody. W treści postu przekazała gratulacje nowemu dyrektorowi artystycznemu marki, Sabato De Sarno, który niedawno zaprezentował swoją pierwszą kolekcję dla brandu. Choć post nie dotyczył jej włosów, to jednak to one przyciągnęły uwagę fanów oraz mediów.

Artystka kolejny raz wywołała burzę w mediach zmianą wizerunku. Przypominamy najlepsze i najbardziej charakterystyczne fryzury Miley Cyrus.

Fryzury Miley Cyrus na przestrzeni lat. Cruella de Mon? (2023 rok)

Getty Images/Arturo Holmes

Skojarzenie z Cruellą de Mon wzięło się nie z cięcia, a z koloru włosów. Biało-czarne pasma Miley zrobiły furorę wraz z premierą singla promującego najnowszą płytę piosenkarki. Lekko pofalowane białe włosy, z czarnym odrostem i czarnymi pasmami na dole, dodawały pazura artystce, a już na pewno mocno wyróżniały ją od jej poprzednich looków.

Fryzury Miley Cyrus na przestrzeni lat. Powrót do roku 2008

Getty Images/Steve Granitz

Najnowsza fryzura Miley nawiązuje do ciemnych, długich fal gwiazdy z 2008 roku. Zaraz obok cienkich brwi, czarne włosy w nieładzie były wówczas bardzo popularne. To bardzo dalekie od jasnych, blond włosów, z którymi najbardziej Cyrus kojarzymy, ale z drugiej strony to przyjemna dla oka odmiana. 

Fryzury Miley Cyrus na przestrzeni lat. Era Dolly Parton (2021 rok)

Getty Images/Taylor Hill

Nie każdy ma w sobie tyle odwagi, by pokusić się o takie cięcie, ale miała je Cyrus. Pocieniowane i natapirowane włosy oraz grzywka, wyglądająca jak krótka fryzura, nałożona na długie pasma. Kto wie? Być może kiedyś gwiazda zagra w filmie tę słynną piosenkarkę country, która jest też jej matką chrzestną.

Fryzury Miley Cyrus na przestrzeni lat. Mullet, czyli na czeskiego piłkarza (2020 rok)

Getty Images/Steve Granitz

Słynna fryzura mullet z lat 80., w Polsce nazywana czasem fryzurą na „czeskiego piłkarza” to kolejne, odważne cięcie Miley Cyrus. Wspomniany mullet charakteryzuje się włosami krótkimi z przodu głowy i dłuższymi z tyłu. Tymi włosami Miley jeszcze bardziej zaznaczyła swoją odrębność od wizerunku serialowej bohaterki, Hannah Montana.

Fryzury Miley Cyrus na przestrzeni lat. Prosto i subtelnie (2019 rok)

Getty Images/Karwai Tang

Prosta blond grzywka i długie włosy dodawały jej uroku oraz subtelności. Włosy są chyba najbardziej kojarzone z tytułową rolą piosenkarki w produkcji Disneya – Hannah Montana. Uśmiechnięta, zabawna i roztrzepana postać Hannah miała ogromny wpływ na ogólny wizerunek artystki i nic dziwnego. Wielu ludzi dorastało, oglądając ten serial.

Fryzury Miley Cyrus na przestrzeni lat. Pixie (2014 rok)

Getty Images/Jason Merritt

Cięcie pixie to krótka fryzura, która co kilka lat przeżywa swoje odrodzenie – głównie za sprawą gwiazd. Choć wielu kobietom ta fryzura dodaje uroku i francuskiego szyku, to Miley dodała wyrazistości. Kolejny raz Amerykanka udowodniła, że blond nie musi być tylko słodki lub uwodzicielski.

Fryzury Miley Cyrus na przestrzeni lat. Era Wrecking Ball (2013 rok)

Getty Images/Penske Media

Czy ktoś pamięta krótkie włosy piosenkarki wygolone u dołu do jeżyka z dłuższymi na górze, które często stylizowała na irokeza? Ta fryzura była nieco bardziej ujarzmiona w klipie „Wrecking Ball” i najbardziej zapadła nam w pamięć, być może przez charakterystyczny teledysk. Kolejny raz Miley Cyrus pokazała, że lubi eksperymentować, a lata 80. są częstym źródłem jej inspiracji.

Fryzury Miley Cyrus na przestrzeni lat. Słodka impreza w USA (2009 rok)

Getty Images/Jeff Kravitz

Początki Miley często były pełne słodyczy i nic dziwnego – swoją karierę zaczęła bardzo młodo. Ciepłe brązowe, długie fale sprzed ponad dekady w wydaniu artystki były bardzo urocze. Nawet tańcząc na przyczepie pickupa, śpiewając o imprezie w USA, była w nich po prostu słodka.

Fani poświęcili najmniej uwagi torebce Gucci ze zdjęcia na instagramie, choć torebka jest równie piękna, co sama Miley. Artystka lubi zaskakiwać i jej nowy kolor włosów wywołał ponownie duże zamieszanie. Wierzymy, że gwiazda zaskoczy nas jeszcze nie raz.