A że nikt nie nosi projektów Kazar x Kasia tak, jak Kasia Sokołowska we własnej osobie, to przy okazji premiery kolekcji "City Stories" zabraliśmy sprawczynię całego zamieszania na (nie za krótki) spacer po Warszawie. Chodźcie z nami! Oto 6 ulubionych miejsc Kasi Sokołowskiej:

„Kocham duże miasta, dobrze się w nich czuję i pewnie poruszam. Są jak moje życie, wielowymiarowe. Bywam w nich Kasią na obcasach i Kasią bez obcasów. Doceniam ich możliwości... spacery z psami po parku i wieczorne koncerty z przyjaciółmi. Czuję ich puls, nakręca mnie do pracy i inspiruje. Kolekcja Kasia City Story to historia o aktywnej, współczesnej kobiecie. O mnie. I o każdej z Was."

Tłumaczy Kasia. Najnowsza odsłona jej kolekcji z marką Kazar została wypełniona kozakami z wysokimi cholewkami z miękkiej skóry - na stabilnym obcasie i na traperowej podeszwie. W kategorii torebek królują kwadratowe worki i to w aż 3 rozmiarach - mikro, midi, maxi. Tę pierwszą zabierzemy na randkę, te większe do biura (lub na odwrót, bo czemu nie?), a czasem - dokładnie tak, jak Kasia - będziemy nosić je w duecie.

W nowej odsłonie Kazar x Kasia znalazły się również kapki na obcasie - absolutny bestseller linii. Będą idealnymi towarzyszkami ostatnich podrygów lata! I na koniec - choć wcale nie jest to sprawa drugorzędna - Hela. Kasia loves Hela i ELLE.pl loves Hela, tym razem w odsłonie khaki i musztardy - w tych sneakersach zejdziecie całe miasto. I to nie raz ;)