Po roku 2010 najsławniejszym mężem top modelki był prawdopodobnie Orlando Bloom. Partner Mirandy Kerr nie tylko pojawiał się na wydarzeniach związanych z branżą mody, ale razem z australijską gwiazdą modelingu chętnie pozował paparazzi. Nadal można znaleźć w internecie wspólne zdjęcia pary, która idzie na spacer z synem Flynnem. Niestety po trzech latach małżeństwa ulubiona para w świecie mody rozstała się. Podobnie było z Anją Rubik i Sashą Knezevicem. Serbski model nie tylko brał udział w kampaniach reklamowych, ale razem z polską modelką prowadził magazyn o modzie i brał udział w licznych akcjach charytatywnych. Ich ślub był szeroko komentowany w Polsce i nie tylko. Parą idealną, przez kilka lat, byli też Alessandra Ambrosio i Jamie Mazur. Były Aniołek Victoria's Seceret i biznesmen (jest założycielem m.in. marki RE/DONE jeans) doczekali się dwójki dzieci, ale w 2018 roku, po 10 latach narzeczeństwa rozstali się. A z kim na stałe związane są inne sławne modelki?

Mężowie top modelek: Justin Bieber, mąż Hailey Bieber

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber) Mar 1, 2020 o 4:28 PST

Tej pary chyba nie trzeba za bardzo nikomu przypominać. Justin Bieber i Hailey Baldwin poznali się w 2009 roku poprzez ojca modelki (tak, Justin miał wtedy zaledwie 15 lat, a przyszła modelka 13), za kulisami programu "Today". Skomplikowana historia ich relacji rozpoczęła się jednak kilka lat później. Justin zakończył wtedy głośny czteroletni (z przerwami) związek z Seleną Gomez. Początkowo muzyk i modelka uparcie utrzymywali, że nic ich nie łączy. Ich domniemana "przyjaźń" trwała, aż w 2015 roku spędzili razem Sylwestra i na początku stycznia 2016 r. piosenkarz opublikował na Instagramie zdjęcie całującej się pary. Potem doszło do rozpadu związku. Następnie jesienią 2017 roku Justin Bieber i Selena Gomez wrócili do siebie, jednak ich relacja nie przetrwała. W tym samym czasie plotkowało się o związku Hailey Baldwin i Shawna Mendesa. Po czterech tygodniach od odnowienia związku Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się podczas wakacji na Bahamach (chodzi o początek lipca 2018 roku)Słynna blondynka otrzymała pierścionek zaręczynowy warty prawie pół miliona $. 

Ślub cywilny odbył się 13 września 2018 roku w Nowym Jorku. Początkowo Hailey Bieber i Justin Bieber niczego nie komentowali, ale portale plotkarskie dotarły do dokumentów potwierdzających doniesienia o ślubie. Baldwin zmieniła również nazwisko na męża. Uroczystość kościelna odbyła się ponad rok później w Karolinie Południowej. Panna młoda miała na sobie suknię ślubną autorstwa Virgila Abloha, dyrektora kreatywnego marki Off-White. 

Mężowie top modelek: Caleb Followill, mąż Lily Aldridge

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lily Aldridge (@lilyaldridge) Maj 12, 2019 o 1:06 PDT

Aniołek Victoria's Secret poślubił wokalistę Kings of Leon 12 maja 2011 roku. Ceremonia odbyła się w hotelu San Ysidro Ranch (Kalifornia) a panna młoda miała na sobie suknię Very Wang. Para poznała się cztery lata wcześniej na festiwalu Coachella. Są rodzicami dwójki dzieci - Dixie Pearl Followill i (ur. 21.06.2012) i Winstona Roya Followilla (ur. luty 2019). 

Mężowie top modelek: Tom Brady, mąż Gisele Bundchen

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gisele Bündchen (@gisele) Lut 14, 2020 o 7:44 PST

Gisele Bündchen i Tom Brady zaczęli spotykać się w grudniu 2006 roku. Poznali się na randce w ciemno zorganizowanej przez wspólnego znajomego. Modelka i sportowiec mają dwójkę dzieci: 8-letniego Benjamina i 5-letnią Vivian. Jeden z najwybitniejszych zawodników w historii NFL, gwiazda New England Patriots, a od ostatniego sezonu rozgrywający Tampa Bay Buccaneers wcześniej był związany z aktorką Bridget Moynahan, z którą ma syna Johna Edwarda Thomasa Moynahana (ur. 22.08.2007 roku).

Para pobrała się w 2009 roku w kościele katolickim usytuowanym w Santa Monica, by dwa miesiące później powiedzieć sobie "tak" w trakcie ceremonii zorganizowanej na Kostaryce (wtedy miała na sobie kreację projektu Johna Galliano). Wszystkie szczegóły dotyczące obu ślubów nadal utrzymuje w tajemnicy, jedynym odstępstwem są zdjęcia, które Gisele publikuje na instagramie raz na jakiś czas. Właśnie z okazji rocznicy, czy urodzin męża.

Mężowie top modelek: Joshua Kushner, mąż Karlie Kloss

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karlie Kloss (@karliekloss) Cze 24, 2019 o 9:16 PDT

Skądś znacie to nazwisko? Joshua jest bratem Jareda Kushnera (doradcy Donalda Trumpa), męża Ivanki Trump. Młodszy Kushner jest założycielem i partnerem zarządzającym firmy inwestycyjnej Thrive Capital, współzałożycielem Oscar Health. Syn magnata nieruchomości Charlesa Kushnera ma jeszcze dwie siostry.

Para wzięła ślub 18 października 2018 roku. Panna młoda miała na sobie suknię Dior.

Mężowie top modelek: Evan Spiegel, mąż Mirandy Kerr

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miranda (@mirandakerr) Lut 14, 2020 o 10:55 PST

Spiegel to przedsiębiorca internetowy, jeden z założycieli i dyrektor generalny (CEO) popularnego Snapchata. Miranda Kerr zaczęła spotykać się z młodszym o siedem lat biznesmenem w 2015, którego poznała rok wcześniej podczas kolacji zorganizowanej przez dom mody Louis Vuitton w nowym Jorku.

Para powiedziała sobie "tak" 27 maja 2017 roku podczas ceremonii zorganizowanej w domu Spiegela w Brentwood (Kalifornia). Kerr miała na sobie suknię ślubną Dior. Para ma dwójkę dzieci - Harta Spiegela (ur. 7.5.2018) i Mylesa Spiegela (ur. 10.2019). Kerr wychowuje również 9-letniego Flynna Christophera Blooma.

Mężowie top modelek: książę Rahim Aga Chan, mąż Kendry Spears

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Good Times Magazine (@gt_magazine) Cze 18, 2018 o 4:30 PDT

W 2013 roku modelka poślubiła 17 lat starszego księcia Rahima Aga Chan, syna 49. imama aga chanów. Ojciec pana młodego należy do grupy dziesięciu najbogatszych monarchów świata. Oczywiście, decyzja o zamążpójściu wiązała się dla Kendry Spears z przejściem na islam i ograniczeniem pracy w modelingu.

Mężowie top modelek: Paweł Pawlikowski, mąż Małgosi Beli

Jeden z najsłynniejszych polskich filmowców ostatnich lat poślubił Belę w listopadzie 2017 roku. Para poznała się dwa lata wcześniej na festiwalu filmowym w Cannes. Autor słynnej "Zimnej wojny" w jednym z wywiadów przyznał: "po raz pierwszy od dawna czuję, że jestem na właściwym miejscu, z właściwą osobą".

To drugie małżeństwo dla Pawlikowskiego (jego pierwsza żona zmarła na raka w 2007 roku, filmowiec jest ojcem dwójki dzieci) oraz trzecie dla młodszej o 20 lat polskiej modelki. Wcześniej Bela wyszła za mąż za reżysera Artura Urbańskiego (z którym ma syna Józefa, związek rozpoczął się w 2004 roku i zakończył w 2013), a potem za milionera i właściciela magazynu "Numero" Jean-Yvesa Le Fura (2013-2016).

Mężowie top modelek: Branislav Jankic, mąż Moniki Jagaciak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Branislav Jankić (@slavjankic) Mar 19, 2019 o 9:49 PDT

Ślub pary odbył się w 2017 roku, a od kilku miesięcy są rodzicami córeczki. Przed ceremonią w wywiadzie dla ELLE zdradziła, że jej ślub kościelny odbędzie się w Serbii, a później zorganizuje mniej zobowiązującą imprezę w Warszawie.

Branislav Jankic pracował w modelingu, ale od kilku lat spełnia się jako reżyser filmowy. Studiował w Niemczech, fotografii uczył się w Mediolanie, ale pochodzi z Serbii - to dlatego tam odbył się ślub pary. Autorką sukni ślubnej Jac była Kinga Malisz.

Pierwszy raz Monika Jagaciak i Branislav Jankic pokazali się publicznie jako para w listopadzie 2015 roku podczas pokazu Victoria's Secret. Para pozowała nawet razem na ściance.

Mężowie top modelek: Tom Kaulitz, mąż Heidi Klum

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum) Lis 24, 2019 o 3:54 PST

Heidi Klum i Tom Kaulitz pobrali się aż dwa razy! Ceremonie odbyły się w 2019 roku w przeciągu kilku miesięcy. Pierwszą przysięgę małżeńską złożyli sobie 22 lutego. Ta data nie jest przypadkowa. W trakcie jednego z wywiadów Niemka ujawniła, że spotkała gwiazdę zespołu Tokio Hotel właśnie 22 lutego 2018 roku i że chciałaby wziąć ślub właśnie pod koniec lutego. Drugi ślub zorganizowano na początku sierpnia na wyspie Capri. Na ślubie zjawili się znajomi i rodzina pary młodej, m.in. Mel B i brat Toma, Bill Kaulitz.

Pierwsze doniesienia o tym związku trafiły do mediów w połowie marca 2018 roku. Wszystko wydało się w trakcie bankietu wydanym przez projektantkę biżuterii, Lorraine Schwartz. Czy Heidi Klum i Tom Kaulitz są razem? - pytali wtedy dziennikarze i fani. Kilka tygodni później 46-letnia Klum i 16 lat młodszy Kaulitz potwierdzili swój związek.

To trzecie małżeństwo dla Heidi Klum, która jest matką czwórki dzieci. Był to drugi ślub dla Toma Kaulitza, muzyk wcześniej był żonaty z Rią Sommerfeld.

Mężowie top modelek: Borys Starosz, mąż Marty Dyks

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marta Dyks (@martadyks) Lip 16, 2018 o 1:41 PDT

Para pobrała się w 2015 roku, a wesele zorganizowano w Stodole Wszystkich Świętych znanej jako Oczyszczalnia. Panna młoda miała na sobie suknię Gosi Baczyńskiej. "Poznaliśmy się siedem lat temu przez naszych wspólnych znajomych. Bardzo się polubiliśmy, ale nie było piorunów z nieba ani trzęsienia ziemi, chociaż akurat w Tokio mogłoby się zdarzyć. Pare miesięcy później przeprowadziłam się do Warszawy, i tak się mijaliśmy do czasu, kiedy pewnego dnia karta się odwróciła" - ujawniła Marta Dyks w wywiadzie dla ELLE z 2016 roku.

Starosz również robił karierę w modelingu, a dziś zajmuje się nieruchomościami. 

Mężowie top modelek: Sunnery James, mąż Doutzen Kroes

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Doutzen Kroes (@doutzen) Gru 31, 2018 o 9:22 PST

James jest muzykiem i razem Ryanem Marciano z tworzy duet DJ-ski. Para zaczęła się spotykać w 2009 roku, by rok później wziąć ślub. Mają dwójkę dzieci o imionach Phyllon Joy Gorré (ur. 1.2011) oraz Myllena Mae Gorré (ur. 7.2014)

Mężowie top modelek: Sebastian Bear-McClard, mąż Emily Ratajkowski 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata) Lut 23, 2018 o 1:32 PST

Emily Ratajkowski wszystkich zaskoczyła, gdy dwa lata temu wyszła za mąż, a wybrankiem nie był Jeff Magid, z którym modelka była związana przez trzy lata, ale aktor i producent filmowy, znany ze świetnie ocenionego przez krytyków filmu "Good Time" z Robertem Pattinsonem. Para wzięła ślub cywilny, a panna młoda zamiast klasycznej sukni, miała na sobie musztardowy komplet z Zary.

Mężowie top modelek: Sterling Shepard, mąż Chanel Iman

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chanel Iman (@chaneliman) Mar 7, 2020 o 2:56 PST

Kolejny gracz NFL w tym zestawieniu. Sportowiec oświadczył się modelce już po dziewięciu miesiącach znajomości, na dachu ich wspólnego mieszkania w dniu 27. urodzin Iman. Niespełna cztery miesiące później, a dokładnie na początku marca 2018 roku para pobrała się w Beverly Hills Hotel. Panna młoda miała na sobie suknię od Zuhaira Murada. 

Chanel Iman i Sterling Shepard mają dwie córki - Cali (ur. 10.08. 2018) oraz Cassie (17.12.2019).

Mężowie top modelek: Justin Verlander, mąż Kate Upton

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kate Upton (@kateupton) Lis 13, 2019 o 2:17 PST

Modelka jest oficjalnie związana ze znanym amerykańskim bejsbolistą od 2014 roku, ale ich relacja ciągnęła się wcześniej latami i przeżywała swoje wzloty i upadki. Do zaręczyn doszło w 2016 roku. Ślub odbył się na początku listopada 2017 roku, w zabytkowym średniowiecznym kościele w dolinie Montalcino a przyjęcie weselne zorganizowano w zamku Rosewood Castiglion Del Bosco. Panna młoda miała na sobie suknię Valentino.

Amerykanin gra na pozycji miotacza w drużynie Houston Astros.

Mężowie top modelek: Adame Levine, mąż Behati Prinsloo

Przez lata wokalista Maroon 5 znany był jako wieczny kawaler umawiający się głównie z modelkami Victoria's Secret. Do czasu... aż poznał młodszą o 10 lat Behati Prinsloo. Ich zaręczyny zaskoczyły cały show-biznes. 

Para pobrała się w 2014 roku w Los Cabos na organicznej farmie. Panna młoda miała na sobie suknię marki Marchesa inspirowaną książką "Tajemniczy Ogród". Druhną była Coco Rocha, a świadkiem pana młodego został Jesse Carmichael, klawiszowiec Maroon 5. Oprócz rodziny, na weselu zjawiło się ok. 300 gości, m.in. Candice Swanepoel, Erin Heatherton, Jonah Hill, Jason Segal i Robert Downey Jr.

Adam Levine i Behati Prinsloo mają dwie córki - Dusty Rose oraz Gio Grace.

Mężowie top modelek: Joel McAndrew, mąż Agyness Deyn

Pierwszym mężem Agyness Deyn był aktor Giovanni Ribisi (2012-2015), natomiast w 2016 wyszła za mąż za Joela McAndrew. Mężczyzna zajmuje się zarządzaniem funduszami hedgingowymi. Panna młoda miała na sobie różową sukienkę autorstwa Molly Goddard.

Modelka i aktorka urodziła dziecko prawdopodobnie pod koniec 2018 roku lub na początku 2019. 

Mężowie top modelek: James Conran, mąż Coco Rochy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@cocorocha) Cze 9, 2019 o 6:58 PDT

Para jest małżeństwem od 2010 roku. Wcześniej Conran zajmował się architekturą wnętrz, a dziś pełni rolę właściciela agencji Nomad MGMT. Mają córkę Ioni James i syna Ivera Eamesa.