Jacy w związkach są mężczyźni spod tych znaków zodiaku?

Mężczyzna Baran

żywioł: ogień

Baran to pierwszy znak zodiaku. Urodzony pod nim mężczyzna lubi, gdy stawia się go na piedestale. Chce być najlepszy we wszystkim, co robi. Kocha wyzwania i działa szybko, zazwyczaj pod wpływem impulsu. Jest silny, niezależny oraz bardzo męski, dlatego pożąda go wiele kobiet. Wysoko ocenia swoją wartość, więc nie będzie uganiać się za wybranką. W związku bywa nadopiekuńczy, cechuje go również duża niecierpliwość. Szybko się nudzi, przeraża go rutyna. Woli spędzać czas aktywnie, najlepiej poza domem, niż leżeć na kanapie oglądając Netflixa. Jeśli chcesz z nim być, nie pozwól, by wiecznie na ciebie czekał. Postaraj się dotrzymać mu tempa. Relacje z Baranem są długotrwałe i pełne spontaniczności. 

Mężczyzna Byk

żywioł: ziemia

Zodiakalny Byk jest dobrym materiałem na chłopaka. To romantyczny, lojalny mężczyzna, który pielęgnuje ognisko domowe. Wykazuje się dużą cierpliwością. Stopniowo zdobywa kobietę, zanim uwije sobie z nią gniazdko. Rządzi nim żywioł ziemi, toteż chętnie zapuszcza korzenie w jednym miejscu i unika wielkich, życiowych zmian. Niestety, jego wrodzona upartość może spowodować wiele konfliktów. Byk jest przyzwyczajony do swojego stylu życia, więc są nikłe szanse, że z niego zrezygnuje. Na swojej partnerce zazwyczaj wymusza dostosowanie się do jego scenariusza. Kobiety, które są bardzo niezależne, nie zechcą przystać na te warunki. Za to mogą być pewne, że ich mężczyzna będzie przy nich na dobre i na złe. 

Mężczyzna Bliźnięta

żywioł: powietrze

Mężczyźni spod znaku Bliźniąt są bardzo interesujący. Nieustannie szukają wrażeń i zaskakują swoją drugą połówkę, kiedy tylko znajdą ku temu okazję. To mistrzowie wymyślania spontanicznych randek. Jeśli kochasz niespodzianki, facet Bliźniak szybko skradnie twoje serce. Ciągła zmiana w jego życiu jest koniecznością, więc w waszym związku nie będzie mowy o rutynie. Ma pozytywne nastawienie do świata, toteż żyje tu i teraz, bez rozmyślania o sprawach z przeszłości. Niestety, mieszkają w nim dwie osobowości. Nie możesz zakochać się tylko w jednej z nich, oczekując, że ta druga zniknie. Lepiej zaakceptuj obie strony Bliźniąt, bo inaczej czeka cię rozczarowanie.

Mężczyzna Rak

żywioł: woda

Raki są bardzo czułe i wrażliwe. To mężczyźni godni zaufania, którzy potrafią poświęcać się dla związku. W swojej wybrance zakochują się na zabój, a ich miłości nie trzeba kwestionować. Bywają bardziej emocjonalni niż kobiety, co dla wielu może być zaskakujące. Mężczyzna Rak wywoła burzę, gdy poczuje się zazdrosny lub zlekceważony. Kiedy odkryje, że ktoś bawi się jego uczuciami, potrafi odciąć tę osobę raz na zawsze. Bardzo stara się ochronić swoje wnętrze przed kolejnym zranieniem i niepowodzeniem. Jest dobrym materiałem na męża. Jeśli zdecyduje się wziąć z tobą ślub, to wiedz, że naprawdę jest gotowy służyć ci aż do grobowej deski.