Jacy w związkach są mężczyźni spod tych znaków zodiaku?

Mężczyzna Baran

żywioł: ogień

Baran to pierwszy znak zodiaku. Urodzony pod nim mężczyzna lubi, gdy stawia się go na piedestale. Chce być najlepszy we wszystkim, co robi. Kocha wyzwania i działa szybko, zazwyczaj pod wpływem impulsu. Jest silny, niezależny oraz bardzo męski, dlatego pożąda go wiele kobiet. Wysoko ocenia swoją wartość, więc nie będzie uganiać się za wybranką. W związku bywa nadopiekuńczy, cechuje go również duża niecierpliwość. Szybko się nudzi, przeraża go rutyna. Woli spędzać czas aktywnie, najlepiej poza domem, niż leżeć na kanapie oglądając Netflixa. Jeśli chcesz z nim być, nie pozwól, by wiecznie na ciebie czekał. Postaraj się dotrzymać mu tempa. Relacje z Baranem są długotrwałe i pełne spontaniczności. 

Mężczyzna Byk

żywioł: ziemia

Zodiakalny Byk jest dobrym materiałem na chłopaka. To romantyczny, lojalny mężczyzna, który pielęgnuje ognisko domowe. Wykazuje się dużą cierpliwością. Stopniowo zdobywa kobietę, zanim uwije sobie z nią gniazdko. Rządzi nim żywioł ziemi, toteż chętnie zapuszcza korzenie w jednym miejscu i unika wielkich, życiowych zmian. Niestety, jego wrodzona upartość może spowodować wiele konfliktów. Byk jest przyzwyczajony do swojego stylu życia, więc są nikłe szanse, że z niego zrezygnuje. Na swojej partnerce zazwyczaj wymusza dostosowanie się do jego scenariusza. Kobiety, które są bardzo niezależne, nie zechcą przystać na te warunki. Za to mogą być pewne, że ich mężczyzna będzie przy nich na dobre i na złe. 

Mężczyzna Bliźnięta

żywioł: powietrze

Mężczyźni spod znaku Bliźniąt są bardzo interesujący. Nieustannie szukają wrażeń i zaskakują swoją drugą połówkę, kiedy tylko znajdą ku temu okazję. To mistrzowie wymyślania spontanicznych randek. Jeśli kochasz niespodzianki, facet Bliźniak szybko skradnie twoje serce. Ciągła zmiana w jego życiu jest koniecznością, więc w waszym związku nie będzie mowy o rutynie. Ma pozytywne nastawienie do świata, toteż żyje tu i teraz, bez rozmyślania o sprawach z przeszłości. Niestety, mieszkają w nim dwie osobowości. Nie możesz zakochać się tylko w jednej z nich, oczekując, że ta druga zniknie. Lepiej zaakceptuj obie strony Bliźniąt, bo inaczej czeka cię rozczarowanie.

Mężczyzna Rak

żywioł: woda

Raki są bardzo czułe i wrażliwe. To mężczyźni godni zaufania, którzy potrafią poświęcać się dla związku. W swojej wybrance zakochują się na zabój, a ich miłości nie trzeba kwestionować. Bywają bardziej emocjonalni niż kobiety, co dla wielu może być zaskakujące. Mężczyzna Rak wywoła burzę, gdy poczuje się zazdrosny lub zlekceważony. Kiedy odkryje, że ktoś bawi się jego uczuciami, potrafi odciąć tę osobę raz na zawsze. Bardzo stara się ochronić swoje wnętrze przed kolejnym zranieniem i niepowodzeniem. Jest dobrym materiałem na męża. Jeśli zdecyduje się wziąć z tobą ślub, to wiedz, że naprawdę jest gotowy służyć ci aż do grobowej deski. 

 

Mężczyzna Lew

żywioł: ogień

Lwy to świetni kochankowie i niezwykle czuli partnerzy. Bez zastanowienia ruszą do walki, gdy zobaczą, że ktoś cię atakuje. Bardzo angażują się we wszystko, co robią. Stawiają sobie jasne cele, które chcą zrealizować za wszelką cenę. Jednak bycie w związku z Lwem jest jak siedzenie w samochodzie na miejscu pasażera. Ta piękna podróż odbywa się razem, lecz to on decyduje, w jakim kierunku. Zawsze chce być tym ważniejszym i lepszym, znajdującym się w samym centrum wydarzeń. Jest duszą towarzystwa, więc nie stroni od flirtu w social mediach lub miejscach publicznych. Cechuje go zarozumiałość oraz pewność siebie, toteż według niego powinnaś być wdzięczna, że trafił ci taki "super facet". Nie ma kobiety, która może go okiełznać. 

Mężczyzna Panna

żywioł: ziemia

Jesteś zmęczona ciągłą grą w kotka i myszkę? Znajdź sobie partnera spod znaku Panny. Ten mężczyzna nie owija w bawełnę oraz nie stosuje sztuczek, żeby kogoś zdobyć. Wie, czego chce, i szybko ci to powie. Jest prosty w obsłudze, a związek z nim zazwyczaj opiera się na partnerstwie. Uważaj tylko, żeby facet Panna nie zaczął za mocno cię kontrolować. On może mieć tendencję do sprawdzania z kim piszesz, co robisz lub gdzie wychodzisz. Nie wszystkie kobiety mają ochotę spowiadać się z tego, jak spędzają swój czas wolny. Poza tym Panny są bardzo aktywne i dbają o to, by w związku zawsze czuć się tak, jak na pierwszych randkach. Jeśli jesteś praktyczna oraz lubisz porządek, ten mężczyzna może stać się twoim ideałem. "Artystyczny nieład" jest dla niego nie do przejścia.

Mężczyzna Waga

żywioł: powietrze

Mężczyzna spod znaku Wagi odnajduje harmonię w miłości. Musi kochać, by być szczęśliwym, więc bardzo chętnie wchodzi w związek. To typ romantyka, który zdobywa kobiece serca w dawnym stylu. Przygotuj się na serenady pod oknem, liściki z poezją i wspólne oglądanie filmów dla zakochanych. On nie wstydzi się swojej wrażliwej strony. Rzadko będzie się z tobą kłócić, bo od relacji oczekuje spokoju. Zazwyczaj tryska optymizmem i z łatwością wyraża swoje uczucia. Niestety, może być zbyt zalotny również wobec innych kobiet. Ceni sobie piękno, więc nie przejdzie obojętnie obok dziewczyny, która jest ucieleśnieniem muzy. Jeśli nie radzisz sobie z zazdrością, te akty przysporzą ci wiele przykrości. 

Mężczyzna Skorpion

żywioł: woda

Związek z mężczyzną Skorpionem jest bardzo intensywny. Urodzeni pod tym znakiem chcą przejrzeć swoją bratnią duszę na wylot i utopić  się w jej mroku. Kopią głęboko, bo chcą wiedzieć wszystko. Tłumaczą, że w ten sposób lepiej zrozumieją zachowania drugiej strony oraz obdarzą ją pełnym zaufaniem. Facet Skorpion zadaje wiele pytań i często wystawia swoją partnerkę na próbę. Jego pamięć jest precyzyjna, a intuicja ostra, więc lepiej nie próbować go okłamywać. W łóżku jest najlepszym kochankiem, jakiego masz szansę kiedykolwiek spotkać. Sama zdecyduj, czy na pewno chcesz zamienić ten namiętny romans w związek. 

Uzależnienia według znaku zodiaku - gdzie leży twój problem? >>

 

Mężczyzna Strzelec

żywioł: ogień

Strzelec skradnie twoje serce już na pierwszej randce. Ten mężczyzna wie, jak omamić kobietę, by nawiedzać ją później w najśmielszych snach. Na szczęście jest szczery, więc jeśli chce wejść w związek, mówi o tym wprost. Relacja z nim bywa jak jazda bez trzymanki. Każdy dzień to nowa przygoda, szansa na spontaniczną podróż lub wypróbowanie rzeczy, na które wcześniej nie miało się odwagi. Dla astrologicznego łowczego nie ma złych dni. Robi wszystko w przyspieszonym tempie. Jest niecierpliwy i nie znosi rutyny, boi się ograniczenia wolności. Nieprędko zaprowadzisz go do ołtarza, a jeśli zaczniesz wywierać na nim presję, z dnia na dzień przestanie być twój.   

Mężczyzna Koziorożec

żywioł: ziemia

Mężczyźni Koziorożce są wybredni, jeśli chodzi o kobiety. Bardzo długo szukają drugiej połówki, z którą zdecydują się stworzyć związek. Wpadłaś mu w oko? Czuj się wyjątkowa. Ten facet zrobi wszystko, co w jego mocy, żeby spełnić każdą twoją zachciankę. W relacji jest nadzwyczajnie stabilny i cierpliwy. To realista z wielkimi ambicjami, ciężko pracujący na każdy swój sukces. Myśli o przyszłości oraz rodzinie, więc nie marnuje czasu na płytkie romanse. W domu lubi mieć porządek, a kiedy prosi o coś raz, oczekuje, że za chwilę będzie to zrobione. Denerwują go takie drobnostki jak nieumyte naczynia godzinami leżące w zlewie. Pomimo tego najchętniej dobiera się w parę ze swoim przeciwieństwem. 

Mężczyzna Wodnik

żywioł: powietrze

Jeśli masz poczucie, że twoim byłym zależało tylko i wyłącznie na sobie, pójdź na randkę z Wodnikiem. To mężczyzna pełen empatii, któremu troska o innych przychodzi naturalnie. Martwią go losy całego świata, więc zazwyczaj działa jako aktywista. Ma dar przekonywania, a kiedy przemawia, idą za nim tłumy. Jest duszą towarzystwa uwielbiającą pogłębiać swoją wiedzę na nowe tematy. Bije od niego ekscentryzm, dzięki czemu wyróżnia się pośród innych. Niestety, ponieważ rządzi nim powietrze, Wodnik bywa zmienny jak wiatr. Niestałość w związkach czy skłonności do spotykania się z kilkoma kobietami naraz, są typowe dla tego faceta. Jeśli nie godzisz się na taką swobodę, uważaj, żeby nie złamał ci serca.

Mężczyzna Ryby

żywioł: woda

Mężczyzna spod znaku Ryb został stworzony do stałego związku. Jest namiętny, lojalny, oddany i poszukuje książkowej miłości. Nie ma w nim niczego, co odpycha drugą stronę. Przeciwnie, bardzo łatwo oddać mu swoje serce. Docenia prostotę oraz cieszy się małymi rzeczami tak, jak gdyby były wielkim gestem. Brzmi jak bajka. Niestety, Ryby mają to do siebie, że nadmiernie bujają w obłokach. Dążą do nierealnej doskonałości i nieustannie fantazjują na temat wymarzonej kochanki. Zdarza się, że zostawiają swoją wspaniałą kobietę dla innej, tylko dlatego, że tamta przez chwilę wydawała im się lepsza. Żeby stworzyć z nimi szczęśliwy, długotrwały związek, trzeba nieustannie próbować być ich muzą.

Znaki zodiaku skłonne do zdrady. Kto robi to najczęściej? >>