Mężczyzna Ryby - jaki jest?

Ryby to niepoprawni marzyciele urodzeni od 12 lutego do 20 marca. Rządzi nimi żywioł wody, w astrologii uważany za symbol głębokich uczuć. Mężczyzna spod tego znaku jest zatem wyjątkowo uwrażliwiony na świat. Może być równie zabawny, zalotny czy romantyczny, co introwertyczny i zmienny. Z łatwością dostrzeżesz tę ostatnią cechę po jego częstej huśtawce nastrojów - raz jest cichym morzem, innym razem sztormem. Przepływają przez niego fale emocji, które tak naprawdę nigdy nie ustają. Facet Ryby nie przeprasza za te atrakcje. Kiedy jego humor zaczyna się pogarszać, lepiej wyskoczyć za burtę. Dopiero kiedy powróci do swojego zwykłego, słodkiego "ja", dowiesz się, jak to jest być w siódmym niebie. 

Mężczyzna Ryby jest bardzo empatyczny. Potrafi wczuć się w cudze emocje i doświadczać je równie mocno. 

Znakiem Ryb rządzi Neptun, planeta snów, iluzji i głębokich więzi emocjonalnych. To kosmiczne źródło obdarza go nieskończoną wyobraźnią oraz romantyczną, współczującą naturą. Jako ostatni, najstarszy znak na kole zodiaku, mężczyzna Ryby ma wrodzoną, duchową mądrość i ponadprzeciętną intuicję. Za sprawą wysoce rozwiniętej empatii, natychmiast wychwytuje emocje innych. Wczuwa się w nie na tyle mocno, że może ich doświadczyć na tym samym poziomie. Natychmiast pociesza swoją partnerkę, gdy widzi, że coś jest nie tak. Tym znakiem wodnym rządzi również Jowisz, planeta obfitości oraz hojności. Dzięki temu Ryby mają naturalną zdolność do opiekowania się i wspierania innych. Jeśli ty jesteś szczęśliwa, on też będzie radosny, więc ten facet zawsze najpierw się upewni, że jego partnerce towarzyszy dobry nastrój. 

Mężczyzna Ryby - w miłości

Tak jak jego znak, mężczyzna Ryby stara się beztrosko płynąć przez życie. Bywa, że wpada w strumień uczuć, ale zazwyczaj porusza się po świecie w prosty i powolny sposób. Jest bardzo zestrojony ze swoimi emocjami. Płynie szybko, pod prąd, w momentach, w których czuje się zagrożony lub przytłoczony. Unika nieporozumień. Jeśli te się pojawią, to chce natychmiast je załagodzić. Woli wybaczyć i zapomnieć, niż pozwolić, aby kłótnia doprowadziła do podziału pomiędzy nim a jego ukochaną.

Rozmarzone Ryby żyją z głową w chmurach, ciągle rozmyślając o swoim własnym, małym świecie, w którym wszystko jest spokojne, przyjemne i romantyczne. Patrząc na partnera, widzą w nim bratnią duszę. Nie weszłyby w związek z nikim, kto nie wygląda jak ich ideał. Chcą, by relacje w prawdziwym życiu były jak te wyśnione z ich snów. Ryby nieustannie żyją fantazjami na temat swojej miłości. Jeśli chodzi o seks, ten akt jest dla nich duchowym, ponadmaterialnym przeżyciem. 

Do rozmów z Rybami niepotrzebna jest logika. Bardziej cenią sobie czyjąś bujną wyobraźnię. 

Mężczyzna Ryby - w związku

Mężczyzna Ryby jest bardzo uczuciowy i ma mnóstwo romantycznych pomysłów, ale stworzenie z nim stałego związku wymaga czegoś więcej niż tylko dobrych intencji. Emocjonalność rządzi nim tak mocno, że ciężko dotrzeć do jego logiki. W przypadku tego znaku zodiaku marzenia zastępują zdrowy rozsądek. Rybka ma tendencję do odpływania, gdy ktoś podnosi na nią głos lub zaczyna się czepiać. Zwinnie prześlizguje się między pacami, żeby nie można było złapać. W relacji z Rybami ich partner sam musi radzić sobie z problemami. Nie ma szans, aby ten facet dobrowolnie zmierzył się z dorosłym życiem. Ucieka się od obowiązków, odpływając w siną dal.

Mężczyzna Ryby - jak go zdobyć?

Umów się z Rybami, jeśli nie przeszkadza ci ich brak planowania i marzą ci się spontaniczne randki. Pamiętaj, że ten facet woli wyrażać emocje za pomocą gestów niż skomplikowanych słów. Nie zanudzaj go rozmowami o rzeczach, które bazują wyłącznie na logice. Ryby potrzebują partnerki-artystki, obdarzonej wielką wyobraźnią. Łakną swobody, romansu, dotyku, poczucia bezpieczeństwa oraz zrozumienia. Od początku do końca twój związek z Rybami będzie szaloną jazdą bez trzymanki. Jeśli jednak nie możesz przepłynąć przez jego falę uczuć, zatopi cię jego pierwszy sztorm.

Mężczyzna Ryby - kto do niego pasuje?

Do Ryb pasuje powietrzna Waga, równie romantyczna i marzycielska jak on. Wagą rządzi Wenus, planeta piękna oraz nieskończonej miłości. Zawsze widzi światło na końcu tunelu, podobnie jak jej partner spod żywiołu wody. Strzelec też będzie świetnym dopasowaniem. Tak jak Ryby, nosi w sobie poczucie wolności, więc bez problemu da im swobodę. Inne znaki wodne, Rak i Skorpion, dobrze współgrają z wibracjami Ryb. Wreszcie Panna oraz Ryby mają chemię w stylu przyciągania się do siebie przeciwieństw.

Znani mężczyźni spod znaku Ryb: Kurt Cobain, Justin Bieber, Steve Jobs, Bryan Cranston, Daniel Craig, Bruce Willis, Adam Levine.